Novinky
Novinka našeho velkoplošného tisku

Žhavá novinka tohoto roku nyní právě u nás! Rozšiřujeme své technologické zázemí o další moderní tiskárnu - tentokrát velkoformátovou Mimaki CJV150 s integrovaným řezacím plotrem. Nyní můžeme tisknout plakáty až do...

více
Kvalitní digitální tisk? Díky novému Xerox C70 zaručeně!

Digitální tisk na nové produkční tiskárně Xerox C70. Chceme pro své zákazníky ty nejlepší výrobky, proto jsme se rozhodli rozšířit naše řady o novou technologii, díky které budou Vaše barvy a...

více
Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Hlasovalo 56 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Plakáty

Plakáty pro Vás na míru už od 1 ks.

Plakáty různých velikostíKvalitní digitální i ofsetový tisk plakátů za nízké ceny.Kvalitní, levné a přitom rychle vyrobené – exkluzivní tisk plakátů. Plakáty jsou velmi dobrou formou prezentace všech typů akcí. Jedinečná možnost tisku plakátů. Kvalitně vytištěný plakát je nezbytnou součástí každé reklamní kampaně. Kvalita tisku je zaručena díky moderním ofsetovým a digitálním technologiím.


Pravidelně zajišťujeme tisk plakátů pro nejrůznější kluby, festivaly a události. Plakáty pro vás vytiskneme ve všech běžných formátech - A0, A1, A2, A3.  Za více jak 25 let naší existence jsme vytiskli nespočet černobílých i barevných plakátů - neustále se však snažíme zdokonalovat k dokonalosti. Plakáty na maturitní plesy můžete tisknout také zde!

 

Rovněž nabízíme možnost sazby a zhotovení grafiky naším DTP studiem za skvělé ceny! Vyzkoušejte náš levný tisk vizitek jako mnoho zákazníků před Vámi.

A0

A0

1 produkt
A1

A1

1 produkt
A2

A2

1 produkt
A3

A3

1 produkt
A4

A4

1 produkt
Copyright 2016 - 2018 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz