Novinky
Novinka našeho velkoplošného tisku

Žhavá novinka tohoto roku nyní právě u nás! Rozšiřujeme své technologické zázemí o další moderní tiskárnu - tentokrát velkoformátovou Mimaki CJV150 s integrovaným řezacím plotrem. Nyní můžeme tisknout plakáty až do...

více
Kvalitní digitální tisk? Díky novému Xerox C70 zaručeně!

Digitální tisk na nové produkční tiskárně Xerox C70. Chceme pro své zákazníky ty nejlepší výrobky, proto jsme se rozhodli rozšířit naše řady o novou technologii, díky které budou Vaše barvy a...

více
Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Hlasovalo 56 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Vstupenky

Vstupenky s ochrannými prvky perforace i číslování.

Tisk vstupenekKvalitní tisk vstupenek rychle a levně.


Realizujeme tisk vstupenek na koncerty, bály a plesy, maturitní plesy, festivaly, koncerty a mnoho jiných akcí. Tisk vstupenek je naší službou, díky které zajistíte dobrou návštěvnost každé akce.. Nejnovější ofsetové a digitální technologie Vám vytvoří vstupenky největší kvality. Pozitivní dojem udělá každá kvalitně vytištěná vstupenka na Vašeho návštěvníka. Vstupenky na maturitní plesy také zde!


Vstupenky dodají Vaší akci ten patřičný rozměr. Nabídnout můžeme  velmi rychlé dodání, u většiny zboží nabízíme expedici do 2 pracovních dnů. Zdarma nabízíme i rozvoz v Táboře a blízkém okolí. Vstupenky mohou být vytištěny na širokou výběr papírů, nejběžněji pak křídu 170g.

 

Rovněž nabízíme možnost sazby a zhotovení grafiky naším DTP studiem za skvělé ceny! Vyzkoušejte náš levný tisk vstupenek jako mnoho zákazníků před Vámi.

21x5cm (21x6cm)

21x5cm (21x6cm)

1 produkt
15x5cm (15x4cm)

15x5cm (15x4cm)

1 produkt
Copyright 2016 - 2018 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz