Současné podoby kalendáře

Základ pro vznik současného kalendáře, dal kalendář Juliánský.

V současné době je kalendář používán nejen v domácnostech, ale i na pracovištích pro značení důležitých soukromých i pracovních událostí. Využít můžeme celou řadu různých druhů kalendářů. Patří mezi ně kalendáře nástěnné, stolní, plánovací či kapesní. Každý z nich má své výhody.

Díky kvalitním fotografiím a rozvinutým digitálním technologiím mohou nástěnné kalendáře plnit nejen roli plánovačů času, ale může to být také dokonalý doplněk do každého interiéru.

V naší nabídce naleznete možnost nechat si vytisknout kalendář přímo na míru. Nástěnné kalendáře zhotovujeme v kroužkové vazbě. V nabídce máme tisk ofsetový i digitální. Oba způsoby jsou realizovány s ohledem na životní prostředí (používáme papíry FSC) za nejpřísnějších kvalitativních norem. Nabízíme možnost dodání vlastních obrázků či fotografií.

Můžete je využít jako originální dárek či reklamní předmět a to díky možnosti dodání vlastních fotografií či designu. Máte jej denně na očích, umožňuje vám pečlivě si zaznamenávat důležité události do jednotlivých dnů, týdnů i měsíců. V naší nabídce naleznete různé druhy těchto kalendářů - stolní stříšky, měsíční, dvoutýdenní či týdenní stolní. 

Malý, ale velmi šikovný pomocník, který nosíte neustále u sebe. Kapesní kalendáříky se vejdou bez problému díky své velikosti do jakékoliv peněženky, navíc vyjdou cenově velmi lacino a vy je můžete snadno rozdávat svým klientům, kteří tento praktický dárek jistě ocení.

B2B spolupráce

Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
Zjistit více

Blog & novinky

Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
Zjistit více