Výběr fotografií neunáhlete

Vytvořte kalendář v jednotném stylu. K zimním měsícům vkládejte fotografie focené v zimě – na květen vyberte fotografie focené na rozkvetlé louce nebo v jarním parku, na prosinec vánoční nebo zimní apod. Pro prarodiče vybírejte fotografie vnoučat, pro kamarádku fotografie ze společných akcí. Nechte si nafotit jemné lechtivé akty a kalendář s akty darujte partnerovi. Zaručeně zapomene i mluvit. 

Pokud jste majitelem společnosti, obdarujte své zaměstnance kalendářem s jejich fotografiemi nebo fotografiemi produktů, které ve vaší společnosti vytváří. Kalendář s produkty darujte svým obchodním partnerům nebo klientům a zákazníkům.

Kalendáře patří mezi praktické potřeby, které i v dnešním digitálním světě obstály a jejich obliba nijak neklesá. V každé kanceláři nebo domácnosti nějaký kalendář najdete, většinou neosobní, koupený v papírnictví. Kalendář používá téměř každý, máte tak jistotu, že váš dárek neskončí někde v koutě s ostatními, anebo hůř - nedostane ho darem někdo další.

Typy kalendářů

Nástěnné kalendáře

Nástěnné kalendáře dají nejlépe vyniknout fotografiím, proto na první pohled vypadají jako vystavená fotografie. Použít je můžete prakticky kdekoliv, kde chcete mít své blízké na očích.

Stolní kalendáře

Doplněk na každém pracovním stole, který všichni využijí.

Plánovací kalendáře

Hodí se spíše do kanceláří nebo pracovny. V obývacím pokoji většinou naruší ráz interiéru. Veškeré schůzky a plánované akce máte stále na očích.

Kapesní kalendáříky

Nejlepší způsob, jak obdarovat zaměstnance, obchodní partnery, klienty a zákazníky. Dobře zvažte výběr fotografie na kapesní kalendářík.