DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Nový balící stroj

I v této době boříme firemní rekordy a s tím souvisí také další inovace technologií. Představujeme našeho nového maximálně využívaného pomocníka, který všechno důkladně zabalí!   P.S. Další velká posila je již...

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Bez kalendáře ani ránu: Proč by je kolegové a zaměstnanci měli mít?

Přidáno: 18.06.2019

Kalendář je pomocník, který nám pomáhá členit dobu na jednotlivá období a umožňuje lepší orientaci v čase. Kromě toho slouží k organizaci našeho života. Kalendář se objevuje již v období starověkého Říma a Řecka a kalendář používali i starověcí Mayové.

 

Současné podoby kalendáře

Základ pro vznik současného kalendáře, dal kalendář Juliánský.

V současné době je kalendář používán nejen v domácnostech, ale i na pracovištích pro značení důležitých soukromých i pracovních událostí.

Využít můžeme celou řadu různých druhů kalendářů. Patří mezi ně kalendáře nástěnné, stolní či kapesní. Každý z nich má své výhody.

  • Nástěnné kalendáře

Díky kvalitním fotografiím a rozvinutým digitálním technologiím mohou nástěnné kalendáře plnit nejen roli plánovačů času, ale může to být také dokonalý doplněk do každého interiéru.

 

V naší nabídce naleznete možnost nechat si vytisknout kalendář přímo na míru. Nástěnné kalendáře zhotovujeme v kroužkové vazbě. V nabídce máme tisk ofsetový i digitální. Oba způsoby jsou realizovány velmi kvalitně. Nabízíme možnost dodání vlastních obrázků či fotografií.

  • Stolní kalendáře plánovací

Můžete je využít jako originální dárek či reklamní předmět a to díky možnosti dodání vlastních fotografií. Máte jej denně na očích, umožňuje vám pečlivě si zaznamenávat důležité události do jednotlivých dnů, týdnů i měsíců. V naší nabídce naleznete různé druhy papíru, na který tiskneme. Nejčastěji používaný je WhiteBack papír, pro vyšší náklady křída a exkluzivitu nabízí fotopapír.

  • Kapesní kalendáře

Kapesní kalendáře jsou ideálním a velmi praktickým pomocníkem, který máte vždy po ruce. Mezi jeho výhody beze sporu patří rozměry, které umožňují mít kapesní kalendář neustále po ruce. Nepřehlédnutelné je i hledisko praktické a v neposlední řadě je to cenově dostupný a originální způsob reklamy. Kalendář vám vytiskneme digitálním či ofsetovým způsobem.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz