Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky v tiskárně
Upgrade e-shopu!

  Milí zákazníci, znovu jsme výrazně vylepšili služby online tisku!   Celé letní prázdniny jsme strávili rozšiřováním, úpravami obsahu a přizpůsováním e-shopu pro lepší používání, redesignem některých částí aj. Pevně věříme, že se...

více
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Bez kalendáře ani ránu: Proč by je kolegové a zaměstnanci měli mít?

Přidáno: 18.06.2019

Kalendář je pomocník, který nám pomáhá členit dobu na jednotlivá období a umožňuje lepší orientaci v čase. Kromě toho slouží k organizaci našeho života. Kalendář se objevuje již v období starověkého Říma a Řecka a kalendář používali i starověcí Mayové.

 

Současné podoby kalendáře

Základ pro vznik současného kalendáře, dal kalendář Juliánský.

V současné době je kalendář používán nejen v domácnostech, ale i na pracovištích pro značení důležitých soukromých i pracovních událostí.

Využít můžeme celou řadu různých druhů kalendářů. Patří mezi ně kalendáře nástěnné, stolní či kapesní. Každý z nich má své výhody.

  • Nástěnné kalendáře

Díky kvalitním fotografiím a rozvinutým digitálním technologiím mohou nástěnné kalendáře plnit nejen roli plánovačů času, ale může to být také dokonalý doplněk do každého interiéru.

 

V naší nabídce naleznete možnost nechat si vytisknout kalendář přímo na míru. Nástěnné kalendáře zhotovujeme v kroužkové vazbě. V nabídce máme tisk ofsetový i digitální. Oba způsoby jsou realizovány velmi kvalitně. Nabízíme možnost dodání vlastních obrázků či fotografií.

  • Stolní kalendáře plánovací

Můžete je využít jako originální dárek či reklamní předmět a to díky možnosti dodání vlastních fotografií. Máte jej denně na očích, umožňuje vám pečlivě si zaznamenávat důležité události do jednotlivých dnů, týdnů i měsíců. V naší nabídce naleznete různé druhy papíru, na který tiskneme. Nejčastěji používaný je WhiteBack papír, pro vyšší náklady křída a exkluzivitu nabízí fotopapír.

  • Kapesní kalendáře

Kapesní kalendáře jsou ideálním a velmi praktickým pomocníkem, který máte vždy po ruce. Mezi jeho výhody beze sporu patří rozměry, které umožňují mít kapesní kalendář neustále po ruce. Nepřehlédnutelné je i hledisko praktické a v neposlední řadě je to cenově dostupný a originální způsob reklamy. Kalendář vám vytiskneme digitálním či ofsetovým způsobem.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz