DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Bez kalendáře ani ránu: Proč by je kolegové a zaměstnanci měli mít?

Přidáno: 18.06.2019

Kalendář je pomocník, který nám pomáhá členit dobu na jednotlivá období a umožňuje lepší orientaci v čase. Kromě toho slouží k organizaci našeho života. Kalendář se objevuje již v období starověkého Říma a Řecka a kalendář používali i starověcí Mayové.

 

Současné podoby kalendáře

Základ pro vznik současného kalendáře, dal kalendář Juliánský.

V současné době je kalendář používán nejen v domácnostech, ale i na pracovištích pro značení důležitých soukromých i pracovních událostí.

Využít můžeme celou řadu různých druhů kalendářů. Patří mezi ně kalendáře nástěnné, stolní či kapesní. Každý z nich má své výhody.

  • Nástěnné kalendáře

Díky kvalitním fotografiím a rozvinutým digitálním technologiím mohou nástěnné kalendáře plnit nejen roli plánovačů času, ale může to být také dokonalý doplněk do každého interiéru.

 

V naší nabídce naleznete možnost nechat si vytisknout kalendář přímo na míru. Nástěnné kalendáře zhotovujeme v kroužkové vazbě. V nabídce máme tisk ofsetový i digitální. Oba způsoby jsou realizovány velmi kvalitně. Nabízíme možnost dodání vlastních obrázků či fotografií.

  • Stolní kalendáře plánovací

Můžete je využít jako originální dárek či reklamní předmět a to díky možnosti dodání vlastních fotografií. Máte jej denně na očích, umožňuje vám pečlivě si zaznamenávat důležité události do jednotlivých dnů, týdnů i měsíců. V naší nabídce naleznete různé druhy papíru, na který tiskneme. Nejčastěji používaný je WhiteBack papír, pro vyšší náklady křída a exkluzivitu nabízí fotopapír.

  • Kapesní kalendáře

Kapesní kalendáře jsou ideálním a velmi praktickým pomocníkem, který máte vždy po ruce. Mezi jeho výhody beze sporu patří rozměry, které umožňují mít kapesní kalendář neustále po ruce. Nepřehlédnutelné je i hledisko praktické a v neposlední řadě je to cenově dostupný a originální způsob reklamy. Kalendář vám vytiskneme digitálním či ofsetovým způsobem.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz