Novinky v tiskárně
Automatický bigovací a perforovací stroj

    Další novinka tohoto roku pro kvalitní dokončování tiskovin! Právě jsme nainstalovali automatický bigovací a perforovací stroj pro snadné zpracovávání potištěných archů!   Jsme tak plně moderně vybaveni pro tisk brožur s tvrdou...

více
Laminátor Foliant

      Oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - profesionální laminátor Foliant Gemini 400S pro bezproblémové ušlechtění Vašich tisků.               FOLIANT Gemini 400 S je poloautomatická jednostranná laminovačka pro digitální tisk, robustní...

více

Březnová akce

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
1.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Jak se připravit na maturitní ples?

Přidáno: 10.10.2018

 

Připravujete maturitní ples a přemýšlíte nad tím, na co nesmíte zapomenout? Kapela, tombola, občerstvení. A co tiskoviny? Pozvánky, vstupenky, letáky, plakáty či maturitní noviny? To vše a na jednom místě můžete objednat v naší tiskárně. Jsme schopni zajistit vše potřebné pro dokonalou propagaci. Vaše veškeré tiskoviny mohou mít originální vzhled, díky kterému se budou lišit od tiskovin běžných. Výhodou je i objednání online, které vám ušetří spoustu času.

 

 

Vstupenky

Vstupenky jsou velmi důležitou tiskovinou, která nesmí na vašem maturitním plese chybět. Nabízíme tisk vstupenek s možností ochrany, která brání proti padělání. Pro vstupenku je bonusem i zajímavý a kreativní vzhled, jež koresponduje s tematickým zaměřením vašeho plesu.

Plakáty

Pokud chcete, aby o vašem maturitním plesu vědělo co nejvíce lidí, je potřeba to dát veřejnosti na vědomí. A jak jinak, než zajímavým a originálně zpracovaným plakátem. U nás si můžete nechat vytvořit originální digitální či ofsetový plakát za velmi přijatelnou cenu.

Reklamní letáky

Tyto tiskoviny jdou ruku v ruce s plakáty. U nás si můžete nechat vytisknout letáky nejen kvalitní, ale i přímo na míru a dle vašich představ. Pokud máte vlastní tisková data, můžeme vám letáky vytisknout z nich, pokud ne, připravíme vám konkrétní  návrhy.

Maturitní noviny

Tato tiskovina může být nádhernou vzpomínkou na studijní léta, ale pouze v případě, že jsou kvalitně a precizně zpracované. Toto zpracování vám zaručuje naše společnost.

Tisk na textil

Maturanti s oblibou využívají i potisk triček, mikin, kšiltovek či vaků. Naše společnost využívá pro tisk na textil kvalitní techniky Flex – lisování Flex fólie na textil a potisk Flockem – lisování sametové fólie. Flex fólie nabízí celistvý, lehce elastický, hladký, trvanlivý a lesklý vzhled. Flock fólie navíc vytváří sametový efekt. Je vhodná pro větší motivy a na pevnější tkaninu.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz