DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jak se připravit na maturitní ples?

Přidáno: 10.10.2018

 

Připravujete maturitní ples a přemýšlíte nad tím, na co nesmíte zapomenout? Kapela, tombola, občerstvení. A co tiskoviny? Pozvánky, vstupenky, letáky, plakáty či maturitní noviny? To vše a na jednom místě můžete objednat v naší tiskárně. Jsme schopni zajistit vše potřebné pro dokonalou propagaci. Vaše veškeré tiskoviny mohou mít originální vzhled, díky kterému se budou lišit od tiskovin běžných. Výhodou je i objednání online, které vám ušetří spoustu času.

 

 

Vstupenky

Vstupenky jsou velmi důležitou tiskovinou, která nesmí na vašem maturitním plese chybět. Nabízíme tisk vstupenek s možností ochrany, která brání proti padělání. Pro vstupenku je bonusem i zajímavý a kreativní vzhled, jež koresponduje s tematickým zaměřením vašeho plesu.

Plakáty

Pokud chcete, aby o vašem maturitním plesu vědělo co nejvíce lidí, je potřeba to dát veřejnosti na vědomí. A jak jinak, než zajímavým a originálně zpracovaným plakátem. U nás si můžete nechat vytvořit originální digitální či ofsetový plakát za velmi přijatelnou cenu.

Reklamní letáky

Tyto tiskoviny jdou ruku v ruce s plakáty. U nás si můžete nechat vytisknout letáky nejen kvalitní, ale i přímo na míru a dle vašich představ. Pokud máte vlastní tisková data, můžeme vám letáky vytisknout z nich, pokud ne, připravíme vám konkrétní  návrhy.

Maturitní noviny

Tato tiskovina může být nádhernou vzpomínkou na studijní léta, ale pouze v případě, že jsou kvalitně a precizně zpracované. Toto zpracování vám zaručuje naše společnost.

Tisk na textil

Maturanti s oblibou využívají i potisk triček, mikin, kšiltovek či vaků. Naše společnost využívá pro tisk na textil kvalitní techniky Flex – lisování Flex fólie na textil a potisk Flockem – lisování sametové fólie. Flex fólie nabízí celistvý, lehce elastický, hladký, trvanlivý a lesklý vzhled. Flock fólie navíc vytváří sametový efekt. Je vhodná pro větší motivy a na pevnější tkaninu.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz