DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Nový balící stroj

I v této době boříme firemní rekordy a s tím souvisí také další inovace technologií. Představujeme našeho nového maximálně využívaného pomocníka, který všechno důkladně zabalí!   P.S. Další velká posila je již...

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jak se připravit na maturitní ples?

Přidáno: 10.10.2018

 

Připravujete maturitní ples a přemýšlíte nad tím, na co nesmíte zapomenout? Kapela, tombola, občerstvení. A co tiskoviny? Pozvánky, vstupenky, letáky, plakáty či maturitní noviny? To vše a na jednom místě můžete objednat v naší tiskárně. Jsme schopni zajistit vše potřebné pro dokonalou propagaci. Vaše veškeré tiskoviny mohou mít originální vzhled, díky kterému se budou lišit od tiskovin běžných. Výhodou je i objednání online, které vám ušetří spoustu času.

 

 

Vstupenky

Vstupenky jsou velmi důležitou tiskovinou, která nesmí na vašem maturitním plese chybět. Nabízíme tisk vstupenek s možností ochrany, která brání proti padělání. Pro vstupenku je bonusem i zajímavý a kreativní vzhled, jež koresponduje s tematickým zaměřením vašeho plesu.

Plakáty

Pokud chcete, aby o vašem maturitním plesu vědělo co nejvíce lidí, je potřeba to dát veřejnosti na vědomí. A jak jinak, než zajímavým a originálně zpracovaným plakátem. U nás si můžete nechat vytvořit originální digitální či ofsetový plakát za velmi přijatelnou cenu.

Reklamní letáky

Tyto tiskoviny jdou ruku v ruce s plakáty. U nás si můžete nechat vytisknout letáky nejen kvalitní, ale i přímo na míru a dle vašich představ. Pokud máte vlastní tisková data, můžeme vám letáky vytisknout z nich, pokud ne, připravíme vám konkrétní  návrhy.

Maturitní noviny

Tato tiskovina může být nádhernou vzpomínkou na studijní léta, ale pouze v případě, že jsou kvalitně a precizně zpracované. Toto zpracování vám zaručuje naše společnost.

Tisk na textil

Maturanti s oblibou využívají i potisk triček, mikin, kšiltovek či vaků. Naše společnost využívá pro tisk na textil kvalitní techniky Flex – lisování Flex fólie na textil a potisk Flockem – lisování sametové fólie. Flex fólie nabízí celistvý, lehce elastický, hladký, trvanlivý a lesklý vzhled. Flock fólie navíc vytváří sametový efekt. Je vhodná pro větší motivy a na pevnější tkaninu.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz