DOVOLENÁ!

Vážení zákazníci, v období od 18. do 30. července bude omezena výroba vzhledem k probíhajícím dovoleným ve firmě. Vaše objednávky budou postupně expedovány od 31. července.
Od 15. července bude navíc probíhat v e-shopu instalace nových vylepšení, děkujeme za trpělivost.

Novinky
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Akční nabídky
 Vrstvené vizitky Multiloft
od 990,91 Kč bez DPH 1 199,- Kč s DPH
 Roll Up
od 371,90 Kč bez DPH 450,- Kč s DPH
Anketa
Ocenili byste zřízení věrnostního programu se slevami za nákupy?
Ano   68%
Ne   32%
Hlasovalo 19 lidí

Jak se připravit na maturitní ples?Přidáno: 10.10.2018

 

Připravujete maturitní ples a přemýšlíte nad tím, na co nesmíte zapomenout? Kapela, tombola, občerstvení. A co tiskoviny? Pozvánky, vstupenky, letáky, plakáty či maturitní noviny? To vše a na jednom místě můžete objednat v naší tiskárně. Jsme schopni zajistit vše potřebné pro dokonalou propagaci. Vaše veškeré tiskoviny mohou mít originální vzhled, díky kterému se budou lišit od tiskovin běžných. Výhodou je i objednání online, které vám ušetří spoustu času.

 

 

Vstupenky

Vstupenky jsou velmi důležitou tiskovinou, která nesmí na vašem maturitním plese chybět. Nabízíme tisk vstupenek s možností ochrany, která brání proti padělání. Pro vstupenku je bonusem i zajímavý a kreativní vzhled, jež koresponduje s tematickým zaměřením vašeho plesu.

Plakáty

Pokud chcete, aby o vašem maturitním plesu vědělo co nejvíce lidí, je potřeba to dát veřejnosti na vědomí. A jak jinak, než zajímavým a originálně zpracovaným plakátem. U nás si můžete nechat vytvořit originální digitální či ofsetový plakát za velmi přijatelnou cenu.

Reklamní letáky

Tyto tiskoviny jdou ruku v ruce s plakáty. U nás si můžete nechat vytisknout letáky nejen kvalitní, ale i přímo na míru a dle vašich představ. Pokud máte vlastní tisková data, můžeme vám letáky vytisknout z nich, pokud ne, připravíme vám konkrétní  návrhy.

Maturitní noviny

Tato tiskovina může být nádhernou vzpomínkou na studijní léta, ale pouze v případě, že jsou kvalitně a precizně zpracované. Toto zpracování vám zaručuje naše společnost.

Tisk na textil

Maturanti s oblibou využívají i potisk triček, mikin, kšiltovek či vaků. Naše společnost využívá pro tisk na textil kvalitní techniky Flex – lisování Flex fólie na textil a potisk Flockem – lisování sametové fólie. Flex fólie nabízí celistvý, lehce elastický, hladký, trvanlivý a lesklý vzhled. Flock fólie navíc vytváří sametový efekt. Je vhodná pro větší motivy a na pevnější tkaninu.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace Kontakt Platby Garance kvality

Převod / Online platba / Dobírka

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz