DOVOLENÁ!

Vážení zákazníci, v období od 18. do 30. července bude omezena výroba vzhledem k probíhajícím dovoleným ve firmě. Vaše objednávky budou postupně expedovány od 31. července.
Od 15. července bude navíc probíhat v e-shopu instalace nových vylepšení, děkujeme za trpělivost.

Novinky
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Akční nabídky
 Roll Up
od 371,90 Kč bez DPH 450,- Kč s DPH
 Tisk brožur - online!
od 553,72 Kč bez DPH 670,- Kč s DPH
Anketa
Ocenili byste zřízení věrnostního programu se slevami za nákupy?
Ano   68%
Ne   32%
Hlasovalo 19 lidí

Novoročenkou potěšíte své zaměstnance i blízkéPřidáno: 12.12.2018

Rychle se blíží Vánoce a jim v patách také konec roku. Novoročenkou dáváte najevo svým blízkým, zaměstnancům a obchodních partnerům, že na ně myslíte i v dalším roce a že si jich vážíte. Novoročenky mají mnoholetou tradici a patří neodmyslitelně k závěru roku. Český národ patří mezi světové rekordmany v rozesílání novoročenek, proto ani vy nezůstávejte pozadu a potěšte všechny ve svém okolí.

Historie novoročenek

Ročenky se začaly objevovat v 19. století jako náhrada za vánoční přání. K jejich rozmachu přispěl hrabě Karel Chotek z Chotkova. On také stojí za užívání zkratky PF (Pour féliciter-blahopřání), která na ročenkách i v celém Česku zdomácněla. Zvláštností je, že ve Francii se takto zkratka již dávno nepoužívá. Ročenky byly nejprve doménou měst a větších obcí, ale postupem času si získaly oblibu i na vesnicích. Starší ročenky se vyráběly v mincovnách než přišly ty tištěné.

Co novoročenka představuje?

Zasláním novoročenky přejete všem obeslaným šťastný nový rok. Novoročenka nahrazuje vánoční přání a je formální. Vyvarujte se při vytváření novoročenek zdrobnělin nebo náboženských témat. Má pouze potěšit a informovat ostatní, že vaše firma stále nabízí své služby. Pokud novoročenku využijete pouze pro své blízké a nikoliv v pracovním životě, tam kreativní buďte. Humornou novoročenkou nejen potěšíte, ale také pobavíte rodinu a přátelé.

Ideální novoročenka

Novorečenka by měla být jednoduchá, nepřeplácaná a vkusná. S milým, pozorným přáním nezapomeňte uvést název společnosti. Vytištění novorečenek nechte na nás a naši kolegové vám připraví také profesionální návrh podle vašich představ. Motivů existuje mnoho a my vám pomůžeme vybrat ten správný. Na novoročenku pro soukromé účely nechte vytisknout své jméno nebo jméno rodiny, včetně dětí.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace Kontakt Platby Garance kvality

Převod / Online platba / Dobírka

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz