DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Nový balící stroj

I v této době boříme firemní rekordy a s tím souvisí také další inovace technologií. Představujeme našeho nového maximálně využívaného pomocníka, který všechno důkladně zabalí!   P.S. Další velká posila je již...

více
Linka na lepenou vazbu V2

    I v této době pokračujeme v rožšiřování!   Představujeme další posilu naší tiskařské flotily: poloautomatickou linku na výrobu lepené vazby Vašich katalogů, brožur či bloků!      

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Novoročenkou potěšíte své zaměstnance i blízké

Přidáno: 12.12.2018

Rychle se blíží Vánoce a jim v patách také konec roku. Novoročenkou dáváte najevo svým blízkým, zaměstnancům a obchodních partnerům, že na ně myslíte i v dalším roce a že si jich vážíte. Novoročenky mají mnoholetou tradici a patří neodmyslitelně k závěru roku. Český národ patří mezi světové rekordmany v rozesílání novoročenek, proto ani vy nezůstávejte pozadu a potěšte všechny ve svém okolí.

Historie novoročenek

Ročenky se začaly objevovat v 19. století jako náhrada za vánoční přání. K jejich rozmachu přispěl hrabě Karel Chotek z Chotkova. On také stojí za užívání zkratky PF (Pour féliciter-blahopřání), která na ročenkách i v celém Česku zdomácněla. Zvláštností je, že ve Francii se takto zkratka již dávno nepoužívá. Ročenky byly nejprve doménou měst a větších obcí, ale postupem času si získaly oblibu i na vesnicích. Starší ročenky se vyráběly v mincovnách než přišly ty tištěné.

Co novoročenka představuje?

Zasláním novoročenky přejete všem obeslaným šťastný nový rok. Novoročenka nahrazuje vánoční přání a je formální. Vyvarujte se při vytváření novoročenek zdrobnělin nebo náboženských témat. Má pouze potěšit a informovat ostatní, že vaše firma stále nabízí své služby. Pokud novoročenku využijete pouze pro své blízké a nikoliv v pracovním životě, tam kreativní buďte. Humornou novoročenkou nejen potěšíte, ale také pobavíte rodinu a přátelé.

Ideální novoročenka

Novorečenka by měla být jednoduchá, nepřeplácaná a vkusná. S milým, pozorným přáním nezapomeňte uvést název společnosti. Vytištění novorečenek nechte na nás a naši kolegové vám připraví také profesionální návrh podle vašich představ. Motivů existuje mnoho a my vám pomůžeme vybrat ten správný. Na novoročenku pro soukromé účely nechte vytisknout své jméno nebo jméno rodiny, včetně dětí.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz