DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Nový balící stroj

I v této době boříme firemní rekordy a s tím souvisí také další inovace technologií. Představujeme našeho nového maximálně využívaného pomocníka, který všechno důkladně zabalí!   P.S. Další velká posila je již...

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Novoročenkou potěšíte své zaměstnance i blízké

Přidáno: 12.12.2018

Rychle se blíží Vánoce a jim v patách také konec roku. Novoročenkou dáváte najevo svým blízkým, zaměstnancům a obchodních partnerům, že na ně myslíte i v dalším roce a že si jich vážíte. Novoročenky mají mnoholetou tradici a patří neodmyslitelně k závěru roku. Český národ patří mezi světové rekordmany v rozesílání novoročenek, proto ani vy nezůstávejte pozadu a potěšte všechny ve svém okolí.

Historie novoročenek

Ročenky se začaly objevovat v 19. století jako náhrada za vánoční přání. K jejich rozmachu přispěl hrabě Karel Chotek z Chotkova. On také stojí za užívání zkratky PF (Pour féliciter-blahopřání), která na ročenkách i v celém Česku zdomácněla. Zvláštností je, že ve Francii se takto zkratka již dávno nepoužívá. Ročenky byly nejprve doménou měst a větších obcí, ale postupem času si získaly oblibu i na vesnicích. Starší ročenky se vyráběly v mincovnách než přišly ty tištěné.

Co novoročenka představuje?

Zasláním novoročenky přejete všem obeslaným šťastný nový rok. Novoročenka nahrazuje vánoční přání a je formální. Vyvarujte se při vytváření novoročenek zdrobnělin nebo náboženských témat. Má pouze potěšit a informovat ostatní, že vaše firma stále nabízí své služby. Pokud novoročenku využijete pouze pro své blízké a nikoliv v pracovním životě, tam kreativní buďte. Humornou novoročenkou nejen potěšíte, ale také pobavíte rodinu a přátelé.

Ideální novoročenka

Novorečenka by měla být jednoduchá, nepřeplácaná a vkusná. S milým, pozorným přáním nezapomeňte uvést název společnosti. Vytištění novorečenek nechte na nás a naši kolegové vám připraví také profesionální návrh podle vašich představ. Motivů existuje mnoho a my vám pomůžeme vybrat ten správný. Na novoročenku pro soukromé účely nechte vytisknout své jméno nebo jméno rodiny, včetně dětí.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz