Novinky v tiskárně
Automatický bigovací a perforovací stroj

    Další novinka tohoto roku pro kvalitní dokončování tiskovin! Právě jsme nainstalovali automatický bigovací a perforovací stroj pro snadné zpracovávání potištěných archů!   Jsme tak plně moderně vybaveni pro tisk brožur s tvrdou...

více
Laminátor Foliant

      Oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - profesionální laminátor Foliant Gemini 400S pro bezproblémové ušlechtění Vašich tisků.               FOLIANT Gemini 400 S je poloautomatická jednostranná laminovačka pro digitální tisk, robustní...

více

Březnová akce

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
1.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Novoročenkou potěšíte své zaměstnance i blízké

Přidáno: 12.12.2018

Rychle se blíží Vánoce a jim v patách také konec roku. Novoročenkou dáváte najevo svým blízkým, zaměstnancům a obchodních partnerům, že na ně myslíte i v dalším roce a že si jich vážíte. Novoročenky mají mnoholetou tradici a patří neodmyslitelně k závěru roku. Český národ patří mezi světové rekordmany v rozesílání novoročenek, proto ani vy nezůstávejte pozadu a potěšte všechny ve svém okolí.

Historie novoročenek

Ročenky se začaly objevovat v 19. století jako náhrada za vánoční přání. K jejich rozmachu přispěl hrabě Karel Chotek z Chotkova. On také stojí za užívání zkratky PF (Pour féliciter-blahopřání), která na ročenkách i v celém Česku zdomácněla. Zvláštností je, že ve Francii se takto zkratka již dávno nepoužívá. Ročenky byly nejprve doménou měst a větších obcí, ale postupem času si získaly oblibu i na vesnicích. Starší ročenky se vyráběly v mincovnách než přišly ty tištěné.

Co novoročenka představuje?

Zasláním novoročenky přejete všem obeslaným šťastný nový rok. Novoročenka nahrazuje vánoční přání a je formální. Vyvarujte se při vytváření novoročenek zdrobnělin nebo náboženských témat. Má pouze potěšit a informovat ostatní, že vaše firma stále nabízí své služby. Pokud novoročenku využijete pouze pro své blízké a nikoliv v pracovním životě, tam kreativní buďte. Humornou novoročenkou nejen potěšíte, ale také pobavíte rodinu a přátelé.

Ideální novoročenka

Novorečenka by měla být jednoduchá, nepřeplácaná a vkusná. S milým, pozorným přáním nezapomeňte uvést název společnosti. Vytištění novorečenek nechte na nás a naši kolegové vám připraví také profesionální návrh podle vašich představ. Motivů existuje mnoho a my vám pomůžeme vybrat ten správný. Na novoročenku pro soukromé účely nechte vytisknout své jméno nebo jméno rodiny, včetně dětí.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz