Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky v tiskárně
Upgrade e-shopu!

  Milí zákazníci, znovu jsme výrazně vylepšili služby online tisku!   Celé letní prázdniny jsme strávili rozšiřováním, úpravami obsahu a přizpůsováním e-shopu pro lepší používání, redesignem některých částí aj. Pevně věříme, že se...

více
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Stylový obraz lze vytvořit i z vašich fotek

Přidáno: 13.02.2019

Dokončili jste rekonstrukci bytu a nad sedací soupravou nebo nad postelí v ložnici zůstalo prázdné místo a marně tápete, čím ho zaplnit? Na trhu existuje obrovské množství obrazů a aplikací, které můžete na zeď umístit, ale stále to není „ono“? Vytvořte si obraz sami. Využijte oblíbené momentky vašeho života a my vám z nich uděláme krásné originální obrazy. Stejný princip můžete využít i na obraz do své kanceláře s oblíbenou fotografií vašeho výrobku nebo sídla společnosti.

Pusťte uzdu vaší fantazii

Způsobů, jak využít fotoplátno, existuje hned několik a záleží na vašem vkusu a fantazii, jak své fotografie využijete. Kromě přenesení vaší fotografie na plátno bez jakýchkoliv úprav, zkuste být nápadití a proměňte vaši zeď v originální místo, které budou hosté obdivovat.

Koláž

Vytvořte koláž z fotografií svých a manžela z vašeho dětství, jak jste postupně rostli. Doprostřed dejte vaši svatební fotku. Dalším tipem je koláž Vás a Vašich sourozenců od dětství, až do dospělosti. Obrazem obdarujte rodiče k jejich výročí svatby nebo jen tak pro radost. Je zcela na vaší fantazii, jakým stylem koláž pojmete. Koláže se krásně vyjímají na chodbě nebo v hale.

Více malých fotopláten

V obývacím pokoji nebo v ložnici pověste více malých fotopláten vedle sebe nebo vzestupně. Vyberte fotografie, které spolu nějak souvisí. Ať už je to pokrok vašeho dítěte, vaše rodina nebo jen okolní příroda, kterou se vám povedlo hezky zachytit. Nikdy nedávejte fotoplátna různých provedení vedle sebe. Můžete tím pokazit ráz celého interiéru. To platí i při použití menších fotopláten ve vaší kanceláři.

Barevně nebo černobíle?

Černobíle zhotovená fotoplátna mají své kouzlo, nádech tajemnosti – přítomnost se propojí se současností. Na druhou stranu, veselé a zářivé barvy rozjasní a prosvětlí celou místnost, proto jsou velmi oblíbené do dětských pokojů.

Využijte své představivosti a my vám za bezkonkurenční ceny vytvoříme fotoplátna zcela podle 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz