DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Uspořádejte párty na kterou nikdo nezapomene

Přidáno: 28.02.2019

Chystáte párty na oslavu narozenin, k úspěšnému zvládnutí zkoušek nebo se loučíte se svobodou? Důvodů, proč uspořádat párty existuje mnoho, ale vlastně žádný nepotřebujete. Slavit přece můžete i jen tak. Ovšem uspořádat úspěšnou párty s sebou nese i určitou zodpovědnost a zejména perfektní přípravu. I úplná maličkost může náladu hostů pokazit a o to vy jistě nestojíte. Zkuste naše rady a o vaší párty si jistě budou hosté dlouho vyprávět.

Vyberte téma

Velice úspěšné jsou často párty na určité téma – vesmír, námořnictvo, indiáni, království, pohádky nebo prostě jen proužkatá nebo puntíkatá párty. Pusťte uzdu fantazii, ale také v výběru tématu zohledněte seznam hostů. Všem ze seznamu hostů zašlete originální pozvánku, nebo třeba dokonce plakáty! S jejím návrhem i vytvořením vám rádi pomůžeme. Tématické pozvánky rozešlete svým hostů s žádostí o potvrzení účasti. Můžete si být jisti účastí svého kamaráda, ale jeho manželka může mít jiné plány.

Co vše nakoupit?

Balónky k oslavám neodmyslitelně patří. Na dětskou párty objednejte aranžéra balónků, kouzelníka nebo klauna. Zvažte nákup jednorázového nádobí zejména, pokud se jedná o dětskou párty. Při nákupu jídla a pití na párty, nezapomeňte na drobné odměny pro hosty. Pokud chystáte hraní her, bude to příjemným zpestřením. Když se rozhodnete dort nepéct, včas ho objednejte, nejlépe dva týdny předem.

Nezapomeňte vše zkontrolovat

  • Týden před oslavou zkontrolujte potvrzené účasti hostů. Kontaktujte pozvané, kteří neodpověděli.
  • Pokud se rozhodnete pouštět hudbu z internetu, mějte v záloze funkční CD přehrávač. Internet může vypadnout. CD přehrávač překontrolujte. Hudbu, kterou budete pouštět vyberte dopředu.
  • Ujistěte, že máte připraveno dostatek aktivit. Na internetu naleznete mnoho návodů na hry a soutěže.
  • Nezapomeňte vyzvednout dort.
  • Připravte si oblečení, které si vezmete na sebe. Ujistěte se, že je čisté a nepoškozené.
  • Odstraňte rozbité předměty z dohledu hostů. Rozviklaná židle nebo popraskané nádobí může zkazit ráz celé párty.

Nadešel den párty

Jídlo a pití připravte dopředu. Dokončete výzdobu.  Pusťte připravenou hudbu s příchodem prvního hosta. Z výzdoby nikdy nic neodstraňujte dopředu, nechte vše až do konce. A konečeně se běžte bavit!


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz