DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Co se může aktuálně hodit...

Prorazte na trhu s pomocí tištěné reklamy
Přidáno: 30.05.2020

Reklama je fenomén naší doby, oslovuje a ovlivňuje širokou veřejnost. Nalezneme ji ve všech dostupných médiích a žádný podnikatel se bez ní neobejde.

více
Jak uvažovat nad výběrem tištěné reklamy
Přidáno: 02.04.2020

Chcete začít s tištěnou propagací, ale nevíte, jakou vybrat a která má nejlepší efekt? Poradíme vám. Jak uvažovat nad výběrem tištěné reklamy  

více
Odkud se vzaly novoročenky?
Přidáno: 23.10.2019

Ačkoliv žijeme v digitální době a většina pošty se rozesílá elektronickou cestou, kouzlo papírové pošty to jistě nenahradí, zejména při významných událostech jako jsou Vánoce a Nový rok. Vánoční přání a novoročenky zaslané na e-mail končí často ve spamu a ke svému adresátovi se ani nedostanou. Někteří příjemci e-mail s přáním ani neotevřou. Zasílání novoročenek má v Česku dlouholetou tradici...

více
Fotoplátno jako dokonalý doplněk každého interiéru
Přidáno: 12.10.2019

Některé rodiny stále zachovávají tradice vystavování rodinných portrétů či fotografií. Někdo si fotografie nechává zvětšovat a vložit do skla, někdo tvoří koláže, které vkládá do klip rámů. Hitem současnosti se však stala fotoplátna.

více
Jaké tiskoviny je potřeba obstarat pro maturitní ples?
Přidáno: 06.10.2019

Nejen pro maturanty je maturitní ples jednou z největších a samozřejmě nezapomenutelných událostí středoškolského studentského života. Patří k ukončení studia, stejně tak jako následné maturitní zkoušky. Předchází ho dlouhodobé přípravy a plánování, shánění sponzorských darů i financí a samozřejmě i návrhy a realizace tiskovin, které k maturitnímu plesu neodmyslitelně patří.

více
Běžné kalendáře jsou fádní a neosobní, nechte je vytvořit z vlastních fotek
Přidáno: 19.09.2019

Vymyslet dárek je pro mnohé lidi těžkým oříškem. Na internetu naleznete hodně článků, které vám radí, jak koho obdarovat. Občas se stačí jen trochu zamyslet. Co má obdarovaný nejraději? Samozřejmě své blízké. Kde může své blízké vidět neustále? Na fotografiích. Způsobů, jak využít fotografie k výrobě dárků existuje mnoho. Můžete je nechat vytisknout na oblečení, vytvořit fotoplátno, ale nejvíc je...

více

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz