DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Běžné kalendáře jsou fádní a neosobní, nechte je vytvořit z vlastních fotek

Přidáno: 19.09.2019

Vymyslet dárek je pro mnohé lidi těžkým oříškem. Na internetu naleznete hodně článků, které vám radí, jak koho obdarovat. Občas se stačí jen trochu zamyslet. Co má obdarovaný nejraději? Samozřejmě své blízké. Kde může své blízké vidět neustále? Na fotografiích. Způsobů, jak využít fotografie k výrobě dárků existuje mnoho. Můžete je nechat vytisknout na oblečení, vytvořit fotoplátno, ale nejvíc je využijete, když z těch nejhezčích, necháte vyrobit kalendář.

Výběr fotografií neunáhlete

Vytvořte kalendář v jednotném stylu. K zimním měsícům vkládejte fotografie focené v zimě – na květen vyberte fotografie focené na rozkvetlé louce nebo v jarním parku, na prosinec vánoční nebo zimní apod. Pro prarodiče vybírejte fotografie vnoučat, pro kamarádku fotografie ze společných akcí. Nechte si nafotit jemné lechtivé akty a kalendář s akty darujte partnerovi. Zaručeně zapomene i mluvit. 

Pokud jste majitelem společnosti, obdarujte své zaměstnance kalendářem s jejich fotografiemi nebo fotografiemi produktů, které ve vaší společnosti vytváří. Kalendář s produkty darujte svým obchodním partnerům nebo klientům a zákazníkům.

Kalendáře patří mezi praktické potřeby, které i v dnešním digitálním světě obstály a jejich obliba nijak neklesá. V každé kanceláři nebo domácnosti nějaký kalendář najdete, většinou neosobní, koupený v papírnictví. Kalendář používá téměř každý, máte tak jistotu, že váš dárek neskončí někde v koutě s ostatními anebo hůř, nedostane ho darem někdo další.

 

Typy kalendářů

Nástěnné kalendáře

Nástěnné kalendáře dají nejlépe vyniknout fotografiím, proto na první pohled vypadají jako vystavená fotografie. Použít je můžete prakticky kdekoliv, kde chcete mít své blízké na očích.

Plánovací kalendáře

Hodí se spíše do kanceláří nebo pracovny. V obývacím pokoji většinou naruší ráz interiéru. Veškeré schůzky a plánované akce máte stále na očích.

Kapesní kalendáříky

Nejlepší způsob, jak obdarovat zaměstnance, obchodní partnery, klienty a zákazníky. Dobře zvažte výběr fotografie na kapesní kalendářík.

Stolní kalendáře

Kalendáře, které budete mít neustále na očích. Často se používají jako doplněk, který nemůže chybět na žádném pracovním stole!


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz