Novinky v tiskárně
Automatický bigovací a perforovací stroj

    Další novinka tohoto roku pro kvalitní dokončování tiskovin! Právě jsme nainstalovali automatický bigovací a perforovací stroj pro snadné zpracovávání potištěných archů!   Jsme tak plně moderně vybaveni pro tisk brožur s tvrdou...

více
Laminátor Foliant

      Oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - profesionální laminátor Foliant Gemini 400S pro bezproblémové ušlechtění Vašich tisků.               FOLIANT Gemini 400 S je poloautomatická jednostranná laminovačka pro digitální tisk, robustní...

více

Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Běžné kalendáře jsou fádní a neosobní, nechte je vytvořit z vlastních fotek

Přidáno: 19.09.2019

Vymyslet dárek je pro mnohé lidi těžkým oříškem. Na internetu naleznete hodně článků, které vám radí, jak koho obdarovat. Občas se stačí jen trochu zamyslet. Co má obdarovaný nejraději? Samozřejmě své blízké. Kde může své blízké vidět neustále? Na fotografiích. Způsobů, jak využít fotografie k výrobě dárků existuje mnoho. Můžete je nechat vytisknout na oblečení, vytvořit fotoplátno, ale nejvíc je využijete, když z těch nejhezčích, necháte vyrobit kalendář.

Výběr fotografií neunáhlete

Vytvořte kalendář v jednotném stylu. K zimním měsícům vkládejte fotografie focené v zimě – na květen vyberte fotografie focené na rozkvetlé louce nebo v jarním parku, na prosinec vánoční nebo zimní apod. Pro prarodiče vybírejte fotografie vnoučat, pro kamarádku fotografie ze společných akcí. Nechte si nafotit jemné lechtivé akty a kalendář s akty darujte partnerovi. Zaručeně zapomene i mluvit. 

Pokud jste majitelem společnosti, obdarujte své zaměstnance kalendářem s jejich fotografiemi nebo fotografiemi produktů, které ve vaší společnosti vytváří. Kalendář s produkty darujte svým obchodním partnerům nebo klientům a zákazníkům.

Kalendáře patří mezi praktické potřeby, které i v dnešním digitálním světě obstály a jejich obliba nijak neklesá. V každé kanceláři nebo domácnosti nějaký kalendář najdete, většinou neosobní, koupený v papírnictví. Kalendář používá téměř každý, máte tak jistotu, že váš dárek neskončí někde v koutě s ostatními anebo hůř, nedostane ho darem někdo další.

 

Typy kalendářů

Nástěnné kalendáře

Nástěnné kalendáře dají nejlépe vyniknout fotografiím, proto na první pohled vypadají jako vystavená fotografie. Použít je můžete prakticky kdekoliv, kde chcete mít své blízké na očích.

Plánovací kalendáře

Hodí se spíše do kanceláří nebo pracovny. V obývacím pokoji většinou naruší ráz interiéru. Veškeré schůzky a plánované akce máte stále na očích.

Kapesní kalendáříky

Nejlepší způsob, jak obdarovat zaměstnance, obchodní partnery, klienty a zákazníky. Dobře zvažte výběr fotografie na kapesní kalendářík.

Stolní kalendáře

Kalendáře, které budete mít neustále na očích. Často se používají jako doplněk, který nemůže chybět na žádném pracovním stole!


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz