DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Fotoplátno jako dokonalý doplněk každého interiéru

Přidáno: 12.10.2019

Některé rodiny stále zachovávají tradice vystavování rodinných portrétů či fotografií. Někdo si fotografie nechává zvětšovat a vložit do skla, někdo tvoří koláže, které vkládá do klip rámů. Hitem současnosti se však stala fotoplátna.

Zvěčněte své vzpomínky

Byli jste na zajímavé dovolené nebo se vám povedlo zachytit zajímavá místa a toužíte si tyto zážitky uchovat na delší dobu a mít je stále na očích? Pak není nic snazšího, než vaše fotografie využít pro tvorbu fotoplátna. Tisk na fotoplátno je v současné době velmi moderním řešením a často se využívá pro výrobu originálních dekorací a to nejen doma, ale i do kanceláří nebo celé řady veřejných prostor. Často jej využívají i podnikatelé pro propagaci svých výrobků či služeb.

Výhody výroby fotoplátna

Prvořadou výhodou je možnost tisku různě velikých obrazů. Vzhledem k tomu, že se, většinou, jedná o velkoformátový tisk, jehož výsledkem jsou fotografie větších rozměrů. O výslednou kvalitu se starají profesionální a kvalitní tiskárny, díky kterým je výsledný fotoobraz velmi autentický a vyniká jak barvami, tak i odstíny černobílými.

 

Dalším bonusem je snadná výroba. Vy nemusíte nikam chodit, postačí využít nabídky online. Nahrajete potřebná data a ta odešlete do online tiskárny, která se výrobou foto plátna zabývá. Patří mezi ně i tiskárna naše. Fotoplátna tiskneme na bílé přírodní plátno a pro jejich napnutí využíváme kvalitní dřevěné rámy.

 

Pro tisk obvykle využíváme konfiguraci CMYK a díky různým metodám, které při práci využíváme, jsou přechody mezi jednotlivými odstíny zvýrazněné.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz