Novinky v tiskárně
Automatický bigovací a perforovací stroj

    Další novinka tohoto roku pro kvalitní dokončování tiskovin! Právě jsme nainstalovali automatický bigovací a perforovací stroj pro snadné zpracovávání potištěných archů!   Jsme tak plně moderně vybaveni pro tisk brožur s tvrdou...

více
Laminátor Foliant

      Oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - profesionální laminátor Foliant Gemini 400S pro bezproblémové ušlechtění Vašich tisků.               FOLIANT Gemini 400 S je poloautomatická jednostranná laminovačka pro digitální tisk, robustní...

více

Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Fotoplátno jako dokonalý doplněk každého interiéru

Přidáno: 12.10.2019

Některé rodiny stále zachovávají tradice vystavování rodinných portrétů či fotografií. Někdo si fotografie nechává zvětšovat a vložit do skla, někdo tvoří koláže, které vkládá do klip rámů. Hitem současnosti se však stala fotoplátna.

Zvěčněte své vzpomínky

Byli jste na zajímavé dovolené nebo se vám povedlo zachytit zajímavá místa a toužíte si tyto zážitky uchovat na delší dobu a mít je stále na očích? Pak není nic snazšího, než vaše fotografie využít pro tvorbu fotoplátna. Tisk na fotoplátno je v současné době velmi moderním řešením a často se využívá pro výrobu originálních dekorací a to nejen doma, ale i do kanceláří nebo celé řady veřejných prostor. Často jej využívají i podnikatelé pro propagaci svých výrobků či služeb.

Výhody výroby fotoplátna

Prvořadou výhodou je možnost tisku různě velikých obrazů. Vzhledem k tomu, že se, většinou, jedná o velkoformátový tisk, jehož výsledkem jsou fotografie větších rozměrů. O výslednou kvalitu se starají profesionální a kvalitní tiskárny, díky kterým je výsledný fotoobraz velmi autentický a vyniká jak barvami, tak i odstíny černobílými.

 

Dalším bonusem je snadná výroba. Vy nemusíte nikam chodit, postačí využít nabídky online. Nahrajete potřebná data a ta odešlete do online tiskárny, která se výrobou foto plátna zabývá. Patří mezi ně i tiskárna naše. Fotoplátna tiskneme na bílé přírodní plátno a pro jejich napnutí využíváme kvalitní dřevěné rámy.

 

Pro tisk obvykle využíváme konfiguraci CMYK a díky různým metodám, které při práci využíváme, jsou přechody mezi jednotlivými odstíny zvýrazněné.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz