DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jaké tiskoviny je potřeba obstarat pro maturitní ples?

Přidáno: 06.10.2019

Nejen pro maturanty je maturitní ples jednou z největších a samozřejmě nezapomenutelných událostí středoškolského studentského života. Patří k ukončení studia, stejně tak jako následné maturitní zkoušky. Předchází ho dlouhodobé přípravy a plánování, shánění sponzorských darů i financí a samozřejmě i návrhy a realizace tiskovin, které k maturitnímu plesu neodmyslitelně patří.

 

Obraťte se na profesionály

Samotná příprava i realizace plesu je činnosti nejen náročná, ale i dlouhodobá, proto část starostí můžete přenechat profesionálům, mezi něž se řadí i naše společnost. Nabízíme výrobu veškerých maturitních tiskovin, mezi něž patří plakáty, pozvánky, vstupenky, ID pásky a samozřejmostí jsou i maturitní noviny.

  • Maturitní plakáty

Díky plakátu dáváte široké veřejnosti na vědomí informace související s vaším nadcházejícím plesem. Plakát by měl být nejen poutavý, ale také by měl obsahovat všechny potřebné a důležité informace. Naši profesionálové se postarají o to, aby zaujal každého na první pohled.

  • Vstupenky

Můžete použít vstupenky klasické, které zakoupíte v každém obchodě s papírenským zbožím, nebo si můžete nechat vyrobit vstupenky vlastní, které se tak stanou originální maličkostí a zároveň nezaměnitelnými a nenapodobitelnými originály.

  • ID pásky

Pro jejich výrobu se používá kvalitní materiál, jež nelze roztrhnout a na který se dá realizovat černobílý tisk na barevný pásek či barevný tisk na pásek bílý.

  • Maturitní noviny

Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz