Novinky v tiskárně
Automatický bigovací a perforovací stroj

    Další novinka tohoto roku pro kvalitní dokončování tiskovin! Právě jsme nainstalovali automatický bigovací a perforovací stroj pro snadné zpracovávání potištěných archů!   Jsme tak plně moderně vybaveni pro tisk brožur s tvrdou...

více
Laminátor Foliant

      Oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - profesionální laminátor Foliant Gemini 400S pro bezproblémové ušlechtění Vašich tisků.               FOLIANT Gemini 400 S je poloautomatická jednostranná laminovačka pro digitální tisk, robustní...

více

Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Jaké tiskoviny je potřeba obstarat pro maturitní ples?

Přidáno: 06.10.2019

Nejen pro maturanty je maturitní ples jednou z největších a samozřejmě nezapomenutelných událostí středoškolského studentského života. Patří k ukončení studia, stejně tak jako následné maturitní zkoušky. Předchází ho dlouhodobé přípravy a plánování, shánění sponzorských darů i financí a samozřejmě i návrhy a realizace tiskovin, které k maturitnímu plesu neodmyslitelně patří.

 

Obraťte se na profesionály

Samotná příprava i realizace plesu je činnosti nejen náročná, ale i dlouhodobá, proto část starostí můžete přenechat profesionálům, mezi něž se řadí i naše společnost. Nabízíme výrobu veškerých maturitních tiskovin, mezi něž patří plakáty, pozvánky, vstupenky, ID pásky a samozřejmostí jsou i maturitní noviny.

  • Maturitní plakáty

Díky plakátu dáváte široké veřejnosti na vědomí informace související s vaším nadcházejícím plesem. Plakát by měl být nejen poutavý, ale také by měl obsahovat všechny potřebné a důležité informace. Naši profesionálové se postarají o to, aby zaujal každého na první pohled.

  • Vstupenky

Můžete použít vstupenky klasické, které zakoupíte v každém obchodě s papírenským zbožím, nebo si můžete nechat vyrobit vstupenky vlastní, které se tak stanou originální maličkostí a zároveň nezaměnitelnými a nenapodobitelnými originály.

  • ID pásky

Pro jejich výrobu se používá kvalitní materiál, jež nelze roztrhnout a na který se dá realizovat černobílý tisk na barevný pásek či barevný tisk na pásek bílý.

  • Maturitní noviny

Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz