DOVOLENÁ!

Vážení zákazníci, v období od 18. do 30. července bude omezena výroba vzhledem k probíhajícím dovoleným ve firmě. Vaše objednávky budou postupně expedovány od 31. července.
Od 15. července bude navíc probíhat v e-shopu instalace nových vylepšení, děkujeme za trpělivost.

Novinky
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Akční nabídky
 Tisk brožur - online!
od 553,72 Kč bez DPH 670,- Kč s DPH
 Roll Up
od 371,90 Kč bez DPH 450,- Kč s DPH
Anketa
Ocenili byste zřízení věrnostního programu se slevami za nákupy?
Ano   68%
Ne   32%
Hlasovalo 19 lidí

Konec billboardů – návrat letáků!Přidáno: 06.04.2018

Přemýšlíte, jakou propagaci zvolit namísto billboardů? Záleží vám na investici, díky které přilákáte více zákazníků a chcete do toho dát všechno? Nezoufejte nad končícími billboardy, protože dobře udělané letáky upoutají více pozornosti.

 

 

Konec billboardů – návrat letáků!

 

Tržní a konkurenční prostředí rychle roste a je také proměnlivé, a právě proto se vyplatí pořádná investice do kvalitní reklamy. Každý si nejdřív položí otázku, do jaké propagace investovat? Jsou lepší billboardy, letáky, reklamní plachty nebo reklama v rádiu či v televizi?

 

V první řadě je nutné říct, že časy billboardů v naší republice definitivně skončily, a proto se už nebudou moct potencionální zákazníci kochat vaší reklamou v okolí silnic a dálnic v nadživotní velikosti. Pro vizuální reklamu však zůstávají pořád staré dobré prostředky, jako jsou například letáky.

 

Pojďme je tedy slavnostně přivítat zpět a říct si o nich něco víc.

 

Letáky jsou tradičním tištěným materiálem, který propaguje nějaký výrobek, službu, akci, firmu, myšlenku či politickou stranu a podobně. Určitě jste se už setkali i přímo s akčními letáky různých supermarketů a obchodních domů. Obvykle jsou zaměřené jednosměrně a tím jsou tolik podobné zaniklým billboardům, na kterých rovněž visela nějaká jednorázová propagace, kterou časem nahradila jiná.

 

Jak tedy vytvořit leták, aby zaujal potencionální zákazníky?

 

Důležitý je především skvělý nápad, který následně zhmotníte formou barev, textů a obrázků. Základem je vhodný titulek, výběr obrázku, stručný text s přínosným obsahem, výzva k akci, podtržená časová naléhavost, nesmí chybět kontakt, název firmy či logo a podobně. Ale co upoutá ještě dřív, než si váš leták někdo přečte, tak to je kvalita letáku a o té rozhoduje výběr typu papíru, formát, výběr barev, technologie tisku, gramáž a samotný grafický návrh.

 

Můžete dokonce zaujmout tím, jestli se budete propagovat pomocí letáků neskládaných, s lomem na polovinu, či letáky se dvěma lomy a více. Když máte vybráno a letáky jsou na světě, tak se zaměřte na cílovou skupinu a můžete začít letáky distribuovat do poštovních schránek, na pulty, veřejná místa, jednoduše všude tam, kde se dá.

 

Tak proč nevyzkoušet tisk letáků či tisk plakátů od profesionálů?


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace Kontakt Platby Garance kvality

Převod / Online platba / Dobírka

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz