DOVOLENÁ!

Vážení zákazníci, v období od 18. do 30. července bude omezena výroba vzhledem k probíhajícím dovoleným ve firmě. Vaše objednávky budou postupně expedovány od 31. července.
Od 15. července bude navíc probíhat v e-shopu instalace nových vylepšení, děkujeme za trpělivost.

Novinky
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Akční nabídky
 Tisk brožur - online!
od 553,72 Kč bez DPH 670,- Kč s DPH
 Vrstvené vizitky Multiloft
od 990,91 Kč bez DPH 1 199,- Kč s DPH
Anketa
Ocenili byste zřízení věrnostního programu se slevami za nákupy?
Ano   68%
Ne   32%
Hlasovalo 19 lidí

Proč umístit reklamu/logo na svůj vůz?Přidáno: 28.12.2018

Každý podnikatel či firma se chce prosadit na trhu a mít úspěch. Spotřebitelé dávají přednost kvalitním výrobkům a službám, ovšem důležité je také, aby se o nich dozvídali. Proto má svůj nezaměnitelný význam reklama a nejlepší způsob, jak oslovit široké spektrum potencionálních zákazníků, jsou polepy automobilů. Pokud vaším firemním autem často jezdíte zejména po městech, uvidí vaši reklamu či logo spousta lidí.

 

Reklamní polepy na auto

Jednorázová investice do reklamy se vám bohatě vyplatí. Jedná se o klasický způsob reklamního polepu pomocí potištěných a následně vyřezávaných fólií. Reklamní polepy a loga na autě vám zajistí reklamu bezplatně, jelikož vlastní firemní vozidlo je tou nejlevnější plochou vhodnou pro reklamu či umístění loga. Je dostatečně velká a dokáže zaujmout velké množství lidí. Naše společnost nabízí kromě polepů aut i polepy čtyřkolek, motocyklů a dalších mobilních ploch.  

Vlastnosti polepů

Z hlediska životnosti jsou ideální speciální fólie určené pro venkovní prostředí, ve kterém se auta pohybují. Tyto polymerické fólie  s polymerickou laminací odolávají povětrnostním vlivům a na autě vydrží v dokonalém stavu až šest let. Použít lze samozřejmě i levnější fólie, které ovšem nevydrží tak dlouho. Technologie výroby spočívá v řezané grafice, která vzniká nejprve tiskem, poté následuje výřez, odstranění přebytečné fólie a konečnou fází je nalepení tzv. přenosné fólie pro pohodlnou aplikaci na plochu. Kromě automobilů je možné umístit reklamní polepy i na výlohy, pro které se používá buď potištěná fólie nebo řezaná grafika.

Magnetická fólie

Pokud nechcete mít své vozidlo polepené trvale, můžete si pořídit tzv. magnetickou reklamu na auto. Jedná se o magnetickou fólii, která se jednoduše připevní na karoserii. V případě soukromého užívání vozidla můžete fólii jednoduše sundat a v případě potřeb ji opět připevnit. Jedná se o kvalitní polymerickou folií a polymerickou laminaci. Magnetický polep je tvořen ze dvou částí, a sice magnetické fólie a polepu. Testy potvrdily, že magnetická fólie drží na autě i při rychlosti 180 km/hod. Vybrat si můžete z několika rozměrů podle vlastní potřeby.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace Kontakt Platby Garance kvality

Převod / Online platba / Dobírka

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz