Novinky v tiskárně
Automatický bigovací a perforovací stroj

    Další novinka tohoto roku pro kvalitní dokončování tiskovin! Právě jsme nainstalovali automatický bigovací a perforovací stroj pro snadné zpracovávání potištěných archů!   Jsme tak plně moderně vybaveni pro tisk brožur s tvrdou...

více
Laminátor Foliant

      Oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - profesionální laminátor Foliant Gemini 400S pro bezproblémové ušlechtění Vašich tisků.               FOLIANT Gemini 400 S je poloautomatická jednostranná laminovačka pro digitální tisk, robustní...

více

Březnová akce

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
1.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Proč umístit reklamu/logo na svůj vůz?

Přidáno: 28.12.2018

Každý podnikatel či firma se chce prosadit na trhu a mít úspěch. Spotřebitelé dávají přednost kvalitním výrobkům a službám, ovšem důležité je také, aby se o nich dozvídali. Proto má svůj nezaměnitelný význam reklama a nejlepší způsob, jak oslovit široké spektrum potencionálních zákazníků, jsou polepy automobilů. Pokud vaším firemním autem často jezdíte zejména po městech, uvidí vaši reklamu či logo spousta lidí.

 

Reklamní polepy na auto

Jednorázová investice do reklamy se vám bohatě vyplatí. Jedná se o klasický způsob reklamního polepu pomocí potištěných a následně vyřezávaných fólií. Reklamní polepy a loga na autě vám zajistí reklamu bezplatně, jelikož vlastní firemní vozidlo je tou nejlevnější plochou vhodnou pro reklamu či umístění loga. Je dostatečně velká a dokáže zaujmout velké množství lidí. Naše společnost nabízí kromě polepů aut i polepy čtyřkolek, motocyklů a dalších mobilních ploch.  

Vlastnosti polepů

Z hlediska životnosti jsou ideální speciální fólie určené pro venkovní prostředí, ve kterém se auta pohybují. Tyto polymerické fólie  s polymerickou laminací odolávají povětrnostním vlivům a na autě vydrží v dokonalém stavu až šest let. Použít lze samozřejmě i levnější fólie, které ovšem nevydrží tak dlouho. Technologie výroby spočívá v řezané grafice, která vzniká nejprve tiskem, poté následuje výřez, odstranění přebytečné fólie a konečnou fází je nalepení tzv. přenosné fólie pro pohodlnou aplikaci na plochu. Kromě automobilů je možné umístit reklamní polepy i na výlohy, pro které se používá buď potištěná fólie nebo řezaná grafika.

Magnetická fólie

Pokud nechcete mít své vozidlo polepené trvale, můžete si pořídit tzv. magnetickou reklamu na auto. Jedná se o magnetickou fólii, která se jednoduše připevní na karoserii. V případě soukromého užívání vozidla můžete fólii jednoduše sundat a v případě potřeb ji opět připevnit. Jedná se o kvalitní polymerickou folií a polymerickou laminaci. Magnetický polep je tvořen ze dvou částí, a sice magnetické fólie a polepu. Testy potvrdily, že magnetická fólie drží na autě i při rychlosti 180 km/hod. Vybrat si můžete z několika rozměrů podle vlastní potřeby.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz