Novinky
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Další nové technologie!

Nebojíme se příležitostí, postupujeme zase o krok dále! Postupně obměňujeme technologie, které již svým věkem či kvalitou neodpovídají dnešním nárokům.                         I díky tomu jsme postupně v druhé polovině tohoto roku vyměnili...

více
Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Hlasovalo 593 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Nestandardní tvary samolepek?


Samolepky jsou jednou z mnoha možných a také velmi hojně využívaných forem propagace.


Ať už hovoříme o pohledu samotných společností, které je často využívají pro své reklamní účely a pro označení svých produktů, nebo o pohledu ze strany zákazníků a klientů.


Jednoduše - se samolepkami zaujemete!

Pokud jsou propagační materiály ve formě samolepek skutečně originální, plní svoji funci na 100 %. Lidé je snadno zaregistrují a jejich vzhled a informaci kterou přináší, si lehce vtisknou do paměti. Proto je jejich výsledný design tolik důležitý. Velmi významným způsobem se totiž podílí na výsledném dojmu, který zejména pro společnosti hraje klíčovou roli.

 

Nestandardní tvary samolepek je možné využít doslova kdekoli. Záleží pouze na vaší fantazii a kreativitě. Uplatní se doslova v každém prostředí. Pokud se kolem sebe pozorně rozhlédnete, uvědomíte si, že jsou na každém kroku. Najdete je v dopravních prostředcích, v prostoru metra, ve výlohách obchodů a obchodních domů, v prodejnách automobilů a na automobilech samotných včetně kamionů, na podhledech schodů, na zboží, ale i v domácnostech.

 

U nás dbáme na dosažení maximálního výsledku - především kvalitního výsledku. Proto se soustředíme na precizní zpracování a naprosto přesný ořez samolepek. I díky němu jsme schopni vytvořit samolepky vašim představám na míru. Překážkou pro nás není žádný tvar, ani barevné zpracování, samozřejmostí je záruka dlouhé stálosti barev, vysoká odolnost i maximální rozlišení tisku. S námi zapomenete na limity a vytvoříte si samolepky přesně podle vašich představ. Vyzkoušejte levný tisk samolepek ještě dnes!


Tisk samolepek