DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Užitečné informace - rady, zajímavosti

1 2 3 >>
Tipy, jak vytvořit originální logo
Přidáno: 15.11.2019

Pokud zakládáte společnost a máte vše vyřízené, čekají vás již jen příjemnější starosti, jakou je například vymýšlení jedinečného loga. Ačkoliv se může na první pohled zdát, že vymyslet logo je banální, po chvíli zjistíte, že to tak snadné není. Logo musí na první pohled zaujmout, být nadčasové a slušné.

více
Jak efektivně označit provozovnu
Přidáno: 03.10.2019

Prioritou každého dobrého podnikatele prodej kvalitních výrobků či poskytování kvalitních služeb. Než si však získáte stálé zákazníky nebo stálou klientelu je potřeba dostat svou společnost do povědomí spotřebitelů. Upoutat pozornost se dá mnoha efektivními způsoby a jedním z nich je je viditelné označení provozovny či sídla společnosti.

více
Tvoříme pozvánku – co by zde nemělo chybět?
Přidáno: 19.09.2019

Pořádáte oslavu, pracovní večírek pro zaměstnance nebo obchodní kolegy či velkou narozeninovou párty? Ve víru obrovských příprav a nákupů nezapomeňte na jednu důležitou věc a tou je vytvoření tématických pozvánek pro vaše hosty. Než se k samotnému návrhu pozvánek pustíte, ujasněte si pro koho je určena a k jaké příležitosti ji budete zhotovovat. Nejpodstatnější rozdíl tvoří věk pozvaných. Jinak bude vyhotovená pozvánka...

více
Od obrazu k první fotce
Přidáno: 25.06.2019

Obrazy provázejí lidstvo od věků. Důkazem toho jsou jeskynní malby, které po sobě zanechali naši předchůdci. Snažili se pomocí nich zachytit nejen běžný život, ale i výjimečné události. Starověcí malíři měli, na rozdíl od těch dnešních, daleko horší podmínky. Mnohdy malovali na zdi jeskyní pomocí uhlíků, později byly malby přímo vyrýváni do skal. V současné době je velká snaha převést...

více
Trápí vás prokrastinace? Plánujte
Přidáno: 09.06.2019

Prokrastinace patří mezi velmi nepříjemné a někdy i obtěžující vlastnosti. Je to způsob, který nás nutí odkládat plnění povinností a úkolů na pozdější dobu. Někdy se pak může objevit pocit viny a dokonce i stres. Je to vlastnost, která má velký vliv na naši produktivitu práce.   Jak prokrastinaci předcházet? Jednoduše tím, že si svůj čas i práci budete plánovat. Kvalitním pomocníkem...

více
Barvy a psychika aneb "V jaké barvě orientovat propagační materiály"
Přidáno: 30.05.2019

Je všeobecně známo, že barvy ovlivňují naši psychiku a to jak pozitivně, tak i negativně.   Barvy rozdělujeme na studené a teplé. Mezi teplé barevné tóny patří červená, žlutá, hnědá nebo oranžová. Tyto barvy dodávají energii a navozují pocit tepla. Kromě toho povzbuzují aktivitu i myšlení. Mezi studené barvy patří zelená, modrá či fialová. Tyto barvy jsou spíše pasivní, vybízejí k meditaci...

více
1 2 3 >>

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz