DOVOLENÁ!

Vážení zákazníci, v období od 18. do 30. července bude omezena výroba vzhledem k probíhajícím dovoleným ve firmě. Vaše objednávky budou postupně expedovány od 31. července.
Od 15. července bude navíc probíhat v e-shopu instalace nových vylepšení, děkujeme za trpělivost.

Novinky
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Akční nabídky
 Vrstvené vizitky Multiloft
od 990,91 Kč bez DPH 1 199,- Kč s DPH
 Tisk brožur - online!
od 553,72 Kč bez DPH 670,- Kč s DPH
Anketa
Ocenili byste zřízení věrnostního programu se slevami za nákupy?
Ano   68%
Ne   32%
Hlasovalo 19 lidí

Jaké informace mají být na razítku, vizitce a provozovně?Přidáno: 12.12.2018

Pokud jste vlastníkem společnosti nebo jste samostatným živnostníkem, jistě vlastníte razítko a vizitky. Vizitka je jednou z prvních náležitostí, kterou předáváte potencionálnímu klientovi, zákazníkovi nebo obchodnímu partnerovi. Správně vytvořenou vizitkou je můžete rychle získat. Špatně vytvořená vizitka je naopak může odradit od další spolupráce s vámi, působí na okolí neprofesionálně.

Zkontrolujte údaje

Na každé vizitce by mělo být vaše jméno, název společnosti, pozice, adresa, telefon a popřípadně email a webové stránky. Důkladně zkontrolujte správnost všech těchto údajů. Přepsané popletené telefonní číslo na vizitce propiskou vypadá velmi neprofesionálně. Ačkoliv není razítko podmínkou pro podnikání, je dobré ho mít. Mělo by na něm být vaše jméno, adresa a IČO. I zde je důležitá správnost veškerých údajů. Vizitky mají hlavně informační charakter, proto stačí vytištěné černě na bílém papíře, ale nemusí tomu tak být.

Mějte vizitky v barvách společnosti

Nechte vizitky vytisknout v barvách společnosti i s jejím logem. U nás nabízíme tisk vizitek v bílém i barevném provedení. Vizitka tak není pouze informativní, ale působí i jako reklama na potencionálního klienta. Klient si tak vaši firmu udrží v paměti mnohem déle a pokud bude v budoucnu potřebovat vaše služby vzpomene si okamžitě na vás. Udělejte svou vizitku originální a snadno zapamatovatelnou.

Nezapomeňte na označení provozovny

Označení provozovny všem podnikajícím ukládá zákon. Na označení uveďte jméno a příjmení odpovědné osoby, IČO, otevírací nebo provozní dobu. Označení mějte na viditelném místě nejen pro zákazníky a klienty, ale také pro případné kontroly z úřadů. Předejdete tak zbytečným nepříjemnostem a finančním postihům. Označení provozovny vám rádi u nás vytiskneme.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace Kontakt Platby Garance kvality

Převod / Online platba / Dobírka

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz