Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky v tiskárně
Upgrade e-shopu!

  Milí zákazníci, znovu jsme výrazně vylepšili služby online tisku!   Celé letní prázdniny jsme strávili rozšiřováním, úpravami obsahu a přizpůsováním e-shopu pro lepší používání, redesignem některých částí aj. Pevně věříme, že se...

více
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Jaké informace mají být na razítku, vizitce a provozovně?

Přidáno: 12.12.2018

Pokud jste vlastníkem společnosti nebo jste samostatným živnostníkem, jistě vlastníte razítko a vizitky. Vizitka je jednou z prvních náležitostí, kterou předáváte potencionálnímu klientovi, zákazníkovi nebo obchodnímu partnerovi. Správně vytvořenou vizitkou je můžete rychle získat. Špatně vytvořená vizitka je naopak může odradit od další spolupráce s vámi, působí na okolí neprofesionálně.

Zkontrolujte údaje

Na každé vizitce by mělo být vaše jméno, název společnosti, pozice, adresa, telefon a popřípadně email a webové stránky. Důkladně zkontrolujte správnost všech těchto údajů. Přepsané popletené telefonní číslo na vizitce propiskou vypadá velmi neprofesionálně. Ačkoliv není razítko podmínkou pro podnikání, je dobré ho mít. Mělo by na něm být vaše jméno, adresa a IČO. I zde je důležitá správnost veškerých údajů. Vizitky mají hlavně informační charakter, proto stačí vytištěné černě na bílém papíře, ale nemusí tomu tak být.

Mějte vizitky v barvách společnosti

Nechte vizitky vytisknout v barvách společnosti i s jejím logem. U nás nabízíme tisk vizitek v bílém i barevném provedení. Vizitka tak není pouze informativní, ale působí i jako reklama na potencionálního klienta. Klient si tak vaši firmu udrží v paměti mnohem déle a pokud bude v budoucnu potřebovat vaše služby vzpomene si okamžitě na vás. Udělejte svou vizitku originální a snadno zapamatovatelnou.

Nezapomeňte na označení provozovny

Označení provozovny všem podnikajícím ukládá zákon. Na označení uveďte jméno a příjmení odpovědné osoby, IČO, otevírací nebo provozní dobu. Označení mějte na viditelném místě nejen pro zákazníky a klienty, ale také pro případné kontroly z úřadů. Předejdete tak zbytečným nepříjemnostem a finančním postihům. Označení provozovny vám rádi u nás vytiskneme.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz