DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jaké informace mají být na razítku, vizitce a provozovně?

Přidáno: 12.12.2018

Pokud jste vlastníkem společnosti nebo jste samostatným živnostníkem, jistě vlastníte razítko a vizitky. Vizitka je jednou z prvních náležitostí, kterou předáváte potencionálnímu klientovi, zákazníkovi nebo obchodnímu partnerovi. Správně vytvořenou vizitkou je můžete rychle získat. Špatně vytvořená vizitka je naopak může odradit od další spolupráce s vámi, působí na okolí neprofesionálně.

Zkontrolujte údaje

Na každé vizitce by mělo být vaše jméno, název společnosti, pozice, adresa, telefon a popřípadně email a webové stránky. Důkladně zkontrolujte správnost všech těchto údajů. Přepsané popletené telefonní číslo na vizitce propiskou vypadá velmi neprofesionálně. Ačkoliv není razítko podmínkou pro podnikání, je dobré ho mít. Mělo by na něm být vaše jméno, adresa a IČO. I zde je důležitá správnost veškerých údajů. Vizitky mají hlavně informační charakter, proto stačí vytištěné černě na bílém papíře, ale nemusí tomu tak být.

Mějte vizitky v barvách společnosti

Nechte vizitky vytisknout v barvách společnosti i s jejím logem. U nás nabízíme tisk vizitek v bílém i barevném provedení. Vizitka tak není pouze informativní, ale působí i jako reklama na potencionálního klienta. Klient si tak vaši firmu udrží v paměti mnohem déle a pokud bude v budoucnu potřebovat vaše služby vzpomene si okamžitě na vás. Udělejte svou vizitku originální a snadno zapamatovatelnou.

Nezapomeňte na označení provozovny

Označení provozovny všem podnikajícím ukládá zákon. Na označení uveďte jméno a příjmení odpovědné osoby, IČO, otevírací nebo provozní dobu. Označení mějte na viditelném místě nejen pro zákazníky a klienty, ale také pro případné kontroly z úřadů. Předejdete tak zbytečným nepříjemnostem a finančním postihům. Označení provozovny vám rádi u nás vytiskneme.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz