Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky v tiskárně
Upgrade e-shopu!

  Milí zákazníci, znovu jsme výrazně vylepšili služby online tisku!   Celé letní prázdniny jsme strávili rozšiřováním, úpravami obsahu a přizpůsováním e-shopu pro lepší používání, redesignem některých částí aj. Pevně věříme, že se...

více
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Jaké potištěné produkty udělají největší radost zaměstnancům?

Přidáno: 24.04.2019

Mnoho zaměstnavatelů se předhání v nabídce různých benefitů při lákání nových zaměstnanců, ale občas je také dobré potěšit nečekaným dárkem své stávající zaměstnance. I malý dárek vyvolá v zaměstnancích pocit důležitosti a jedinečnosti, což také často pro své zaměstnavatele jsou. Každá, i malá, motivace může být pro zaměstnance rozhodující, zejména v současné době, kdy je na trhu práce dostatek volných pracovních míst. A přiznejme si, kdo nerad dostává dárky? Malé dárky dostávají zaměstnanci i ve firmách, kde na ně zaměstnavatelé předtím příliš nemysleli.

 

Jak vybrat dárek pro zaměstnance?

Rok co rok musí personalisté vymýšlet stále nové dárky, které zaměstnance potěší a tím vytvoří na pracovišti pohodu, která vede k efektivnějším pracovním výkonům a k větší loajálnosti vůči firmě. Většina dárků je přizpůsobena druhu práce, kterou zaměstnanci vykonávají.

 

Dárky vůbec nemusí být formální a mohou být „kamarádské“. Není neobvyklé, že zaměstnanci dostávají alkohol, nejčastěji víno, které zdobí etiketa s logem společnosti, kde pracují. Častou alternativou jsou také kalendáře, ať už malé kapesní nebo klasické stolní, ve kterých jsou vytištěné výrobky společnosti. Mohou se tak chlubit blízkým svými produkty.

 

Dárky ve firmách se nejčastěji rozdávají během vánočních svátků. Rozdáním vkusných pohlednic zaměstnancům ušetříte práci. Vánoční pohlednice mohou odeslat svým blízkým a vy máte o malou reklamu postaráno.

Darujte kvalitu

Když dostane zaměstnanec, ale také klient nebo obchodní partner, dárek a za pár dní se rozpadne nebo se vyšisují barvy, nic dobrého to o vaší společnosti nevypovídá. Proto raději vsaďte na kvalitu a nechte si zhotovit kvalitní tiskovinu, kterou obdarovaný nevyhodí při první příležitosti do koše.

 

U nás používáme pouze kvalitní barvy, které nevyblednou, proto se tiskoviny od nás stanou dárkem, který potěší. 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz