DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Linka na lepenou vazbu V2

    I v této době pokračujeme v rožšiřování!   Představujeme další posilu naší tiskařské flotily: poloautomatickou linku na výrobu lepené vazby Vašich katalogů, brožur či bloků!      

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Perfektní dárek s vaší fotografií

Přidáno: 08.04.2019

Patříte mezi ty, kdo rádi fotografují a zároveň velmi rádi své fotografie jakýmkoli způsobem využívají jako originální dárky? Pak využijte našich služeb, nechte si fotografie u nás vytisknout a vytvořit z nich originální dárek, který potěší každého. Může to být netradiční fotografie, fotoplátno nebo třeba celoroční kalendář.

 

Pohlednice

Možná si nyní říkáte, že pohlednice je již v dnešní době SMS či mejlových zpráv přežitek. Není však nad to poslat pohlednici vytvořenou z vlastních fotografií. Nabízíme vám tisk pohlednic a to nejen ofsetový, ale i digitální a to i různých velikostí. Můžete si nechat vytvořit pohlednici zajímavého místa, které jste navštívili a to i s vlastním návrhem úprav. Velmi oblíbená je i koláž z několika fotografií. Pohlednici vám následně vytiskneme na lesklou nebo matnou křídu.

Kalendáře

Kalendář je pomocník, kterého nalezneme nejen v domácnostech, ale využívají jej i firmy a společnosti. Můžete si nechat vytisknout kalendář s vlastními fotografiemi, který je originálním a netradičním dárkem pro vaše blízké. Společnosti využívají kalendáře zároveň i jako propagační tiskoviny, v nichž se objevují jejich výrobky. Naše společnost zajistí tisk kalendářů nejen stolních, ale i nástěnných, velkoformátových a problémem nejsou ani kalendáře kapesní. Kalendáře tiskneme ofsetovým nebo digitálním tiskem a to ve vysoké kvalitě.

Fotoplátna

Máte fotografii, kterou byste měli rádi stále na očích? Pak není nic jednoduššího, než si u nás objednat fotoplátno. Nabízíme různé velikosti obrazů, které pak můžete využít jako dekorační prvek v místnosti. Díky velkoformátovému tisku získáte fotografie větších rozměrů. Vzhledem k tomu, že používáme kvalitní a profesionální tiskárnu, jsou veškerá námi vyráběná fotoplátna výrazná a velmi autentická.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz