DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Nový balící stroj

I v této době boříme firemní rekordy a s tím souvisí také další inovace technologií. Představujeme našeho nového maximálně využívaného pomocníka, který všechno důkladně zabalí!   P.S. Další velká posila je již...

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Perfektní dárek s vaší fotografií

Přidáno: 08.04.2019

Patříte mezi ty, kdo rádi fotografují a zároveň velmi rádi své fotografie jakýmkoli způsobem využívají jako originální dárky? Pak využijte našich služeb, nechte si fotografie u nás vytisknout a vytvořit z nich originální dárek, který potěší každého. Může to být netradiční fotografie, fotoplátno nebo třeba celoroční kalendář.

 

Pohlednice

Možná si nyní říkáte, že pohlednice je již v dnešní době SMS či mejlových zpráv přežitek. Není však nad to poslat pohlednici vytvořenou z vlastních fotografií. Nabízíme vám tisk pohlednic a to nejen ofsetový, ale i digitální a to i různých velikostí. Můžete si nechat vytvořit pohlednici zajímavého místa, které jste navštívili a to i s vlastním návrhem úprav. Velmi oblíbená je i koláž z několika fotografií. Pohlednici vám následně vytiskneme na lesklou nebo matnou křídu.

Kalendáře

Kalendář je pomocník, kterého nalezneme nejen v domácnostech, ale využívají jej i firmy a společnosti. Můžete si nechat vytisknout kalendář s vlastními fotografiemi, který je originálním a netradičním dárkem pro vaše blízké. Společnosti využívají kalendáře zároveň i jako propagační tiskoviny, v nichž se objevují jejich výrobky. Naše společnost zajistí tisk kalendářů nejen stolních, ale i nástěnných, velkoformátových a problémem nejsou ani kalendáře kapesní. Kalendáře tiskneme ofsetovým nebo digitálním tiskem a to ve vysoké kvalitě.

Fotoplátna

Máte fotografii, kterou byste měli rádi stále na očích? Pak není nic jednoduššího, než si u nás objednat fotoplátno. Nabízíme různé velikosti obrazů, které pak můžete využít jako dekorační prvek v místnosti. Díky velkoformátovému tisku získáte fotografie větších rozměrů. Vzhledem k tomu, že používáme kvalitní a profesionální tiskárnu, jsou veškerá námi vyráběná fotoplátna výrazná a velmi autentická.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz