Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky v tiskárně
Upgrade e-shopu!

  Milí zákazníci, znovu jsme výrazně vylepšili služby online tisku!   Celé letní prázdniny jsme strávili rozšiřováním, úpravami obsahu a přizpůsováním e-shopu pro lepší používání, redesignem některých částí aj. Pevně věříme, že se...

více
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Perfektní dárek s vaší fotografií

Přidáno: 08.04.2019

Patříte mezi ty, kdo rádi fotografují a zároveň velmi rádi své fotografie jakýmkoli způsobem využívají jako originální dárky? Pak využijte našich služeb, nechte si fotografie u nás vytisknout a vytvořit z nich originální dárek, který potěší každého. Může to být netradiční fotografie, fotoplátno nebo třeba celoroční kalendář.

 

Pohlednice

Možná si nyní říkáte, že pohlednice je již v dnešní době SMS či mejlových zpráv přežitek. Není však nad to poslat pohlednici vytvořenou z vlastních fotografií. Nabízíme vám tisk pohlednic a to nejen ofsetový, ale i digitální a to i různých velikostí. Můžete si nechat vytvořit pohlednici zajímavého místa, které jste navštívili a to i s vlastním návrhem úprav. Velmi oblíbená je i koláž z několika fotografií. Pohlednici vám následně vytiskneme na lesklou nebo matnou křídu.

Kalendáře

Kalendář je pomocník, kterého nalezneme nejen v domácnostech, ale využívají jej i firmy a společnosti. Můžete si nechat vytisknout kalendář s vlastními fotografiemi, který je originálním a netradičním dárkem pro vaše blízké. Společnosti využívají kalendáře zároveň i jako propagační tiskoviny, v nichž se objevují jejich výrobky. Naše společnost zajistí tisk kalendářů nejen stolních, ale i nástěnných, velkoformátových a problémem nejsou ani kalendáře kapesní. Kalendáře tiskneme ofsetovým nebo digitálním tiskem a to ve vysoké kvalitě.

Fotoplátna

Máte fotografii, kterou byste měli rádi stále na očích? Pak není nic jednoduššího, než si u nás objednat fotoplátno. Nabízíme různé velikosti obrazů, které pak můžete využít jako dekorační prvek v místnosti. Díky velkoformátovému tisku získáte fotografie větších rozměrů. Vzhledem k tomu, že používáme kvalitní a profesionální tiskárnu, jsou veškerá námi vyráběná fotoplátna výrazná a velmi autentická.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz