DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Linka na lepenou vazbu V2

    I v této době pokračujeme v rožšiřování!   Představujeme další posilu naší tiskařské flotily: poloautomatickou linku na výrobu lepené vazby Vašich katalogů, brožur či bloků!      

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Tvoříme pozvánku – co by zde nemělo chybět?

Přidáno: 19.09.2019

Pořádáte oslavu, pracovní večírek pro zaměstnance nebo obchodní kolegy či velkou narozeninovou párty? Ve víru obrovských příprav a nákupů nezapomeňte na jednu důležitou věc a tou je vytvoření tématických pozvánek pro vaše hosty. Než se k samotnému návrhu pozvánek pustíte, ujasněte si pro koho je určena a k jaké příležitosti ji budete zhotovovat. Nejpodstatnější rozdíl tvoří věk pozvaných. Jinak bude vyhotovená pozvánka na dětskou párty a zcela jinak na seriózní párty pro obchodní partnery a jejich rodiny.

Co nesmí chybět na žádné pozvánce?

Základním údajem na všech pozvánkách je důvod sešlosti – narozeniny, vánoční večírek, marurita, promoce, výročí svatby atd. Uveďte, zda pozvání platí i pro rodinu nebo doprovod pozvaného. Adresa a čas konání je samozřejmostí. Nezapomeňte na pozvánku, kdo vlastně celou akci pořádá – tedy sebe.

Ostatní údaje

Jedním z důležitých, ale nepovinných údajů je zmínka o dresscodu, což znamená, že určíte v jakém oblečení mají hosté přijít. Kromě společenského oděvu může být tématický, což je v posledních letech oblíbené zejména u pracovních večírků – období hippies, 80 léta, UFO patří mezi nejoblíbenější témata. Tématická může být také dětská oslava a je potřeba to na pozvánce zmínit.

 

Další údaj, který se hodí do pozvánky vložit je žádost o potvrzení účasti pozvaného na vámi konanou akci. Někteří hostitelé do pozvánky uvedou i způsob, jakým mají pozvaní svou účast potvrdit. Nejčastěji telefonicky či e-mailem.

 

Občas se také může na pozvánce objevit údaj o času příchodu, kdy je buď povinný a je třeba ho dodržet nebo volný a můžete dorazit kdykoliv během celé události.

Kdy pozvánku odeslat?

Pozvánku odešlete minimálně šest týdnů před konáním akce. Pozvaní mají tak dostatek času na vám odpovědět, zda se vaší akce zúčastní či nikoliv.

 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz