DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Tiskárna je neodmyslitelný pomocník

Přidáno: 05.11.2019

V současné době si již neumíme představit, že bychom nějaké texty opisovali či přepisovali ručně. Každý, kdo má počítač, je většinou i majitelem domácí tiskárny.

 

Vynález knihtisku jako takového je spojován se jménem Johanna Gutenberga. Ten však měl celou řadu předchůdců a to především v podobě pečetidel a razítek, která umožňovala opakovaný tisk symbolu či krátkého textu. Z období Mezopotámské říše se dochovaly kamenné válečky, jež sloužily pro pečetění nevypálených hliněných destiček

 

Tisk v současnosti

V současné době je tiskárnou chápáno především výstupní zařízení, jež se připojuje k počítači či notebooku a které má za úkol přenášet data z elektronické podoby na papír nebo jiné médium. Tento chytrý vynález se stal nedílnou součástí nejen vybavení kanceláří, ale je to velmi užitečný pomocník také v celé řadě různých povolání.

 

Tisk se provádí na tiskárně. Mezi základní  druhy patří tiskárny jehličkové, inkoustové a laserové. Jehličkové tiskárny se v současné době používají především tam, kde není potřeba kvalitního tisku.

 

Nejrozšířenějším druhem současnosti jsou tiskárny inkoustové. Nabízejí dobrou kvalitu tisku za relativně nízkou cenu. Kvalita však závisí na použitém papíru. Lze je využít pro tisk textu, grafických dokumentů nebo fotografií.

Laserové tiskárny se využívají tam, kde je potřeba tisknout kvalitně a rychle.

 

Naše tiskárna nabízí profesionální tisk celé řady tiskařských produktů. Na trhu působíme již dlouhou dobu, díky čemuž jsme získali celou řadu zajímavých zkušeností, jež se odrážejí v nabídce našich služeb.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz