DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Nový balící stroj

I v této době boříme firemní rekordy a s tím souvisí také další inovace technologií. Představujeme našeho nového maximálně využívaného pomocníka, který všechno důkladně zabalí!   P.S. Další velká posila je již...

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Billboardy u silnice jsou zakázané, jak jinak oslovit potenciální klienty?

Přidáno: 21.02.2019

Od 1.9. 2017 vešel v platnost zákon o zákazu billboardů, které se nachází v blízkosti dálnic a silnic 1. třídy. I přes veškeré námitky provozovatelů poutačů jich bylo mnoho odstraněno nebo nahrazeno nekomerčním sdělením. Důvod jejich zákazu je prostý – větší bezpečnost na našich silnicích a dálnicích. Billboardy odpoutávají pozornost řidiče od řízení a časté nárazy vozů do betonových soklů, které billboardy drží, vedly k tomuto opatření. Dalším důvodem k jejich odstranění bylo jejich hyzdění okolní krajiny. Naštěstí existuje mnoho jiných způsobů, jak svou společnost zviditelnit a my vám v tom, velmi rádi, poradíme.

Jak nejlépe službu billboardů nahradit?

Větší i menší firmy se co nejvíce snaží dostat do povědomí potencionálních klientů a bez alespoň malé reklamy nebo PR se dnešní společnost neobejde.

 

Reklamní plachty jsou adekvátní náhradou, která může vaši společnost pomoci dostat do povědomí okolí a zajistit vám více klientů nebo zákazníků. Velkou výhodou tohoto typu reklamy je, že se dá využít v interiéru, ale také v exteriéru.

Kam reklamní plachtu umístit?

Reklamní plachtu, jinak také bannery, můžete umístit prakticky kamkoliv, ale pro vás je prioritní vysoká frekvence lidí. S tím sousiví také bezpečnost kolemjdoucích lidí. Plachta musí být řádně připevněná, aby nedocházelo ke zbytečným nehodám. Z tohoto důvodu oka, pro uchycení plachet, zpevňujeme podlepením. Plachty můžete umístit na panelové domy, často je také vidíte na plotech rodinných domů u frekventovaných silnic nebo na návěsech kamionů.

 

Pokud toužíte mít vaší reklamu mobilní, kromě plachty můžete využít polep auta. Na nákladním autě vaši reklamu jistě nikdo nepřehlédne a téměř nic vás to nestojí, když je reklamní plocha – auto – vaše. Jestliže často cestujete, je to pro vás skvělý marketingový tah, který vám ani billboard nenahradí. Pro náročnější klienty, kteří se nespokojí s obyčejným polepem, existují magnetické reklamy, které můžete libovolně střídat. V naší nabídce naleznete oba způsoby a pokud si nevíte rady s návrhem, využijte pomoci našich profesionálních grafiků.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz