Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky v tiskárně
Upgrade e-shopu!

  Milí zákazníci, znovu jsme výrazně vylepšili služby online tisku!   Celé letní prázdniny jsme strávili rozšiřováním, úpravami obsahu a přizpůsováním e-shopu pro lepší používání, redesignem některých částí aj. Pevně věříme, že se...

více
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Billboardy u silnice jsou zakázané, jak jinak oslovit potenciální klienty?

Přidáno: 21.02.2019

Od 1.9. 2017 vešel v platnost zákon o zákazu billboardů, které se nachází v blízkosti dálnic a silnic 1. třídy. I přes veškeré námitky provozovatelů poutačů jich bylo mnoho odstraněno nebo nahrazeno nekomerčním sdělením. Důvod jejich zákazu je prostý – větší bezpečnost na našich silnicích a dálnicích. Billboardy odpoutávají pozornost řidiče od řízení a časté nárazy vozů do betonových soklů, které billboardy drží, vedly k tomuto opatření. Dalším důvodem k jejich odstranění bylo jejich hyzdění okolní krajiny. Naštěstí existuje mnoho jiných způsobů, jak svou společnost zviditelnit a my vám v tom, velmi rádi, poradíme.

Jak nejlépe službu billboardů nahradit?

Větší i menší firmy se co nejvíce snaží dostat do povědomí potencionálních klientů a bez alespoň malé reklamy nebo PR se dnešní společnost neobejde.

 

Reklamní plachty jsou adekvátní náhradou, která může vaši společnost pomoci dostat do povědomí okolí a zajistit vám více klientů nebo zákazníků. Velkou výhodou tohoto typu reklamy je, že se dá využít v interiéru, ale také v exteriéru.

Kam reklamní plachtu umístit?

Reklamní plachtu, jinak také bannery, můžete umístit prakticky kamkoliv, ale pro vás je prioritní vysoká frekvence lidí. S tím sousiví také bezpečnost kolemjdoucích lidí. Plachta musí být řádně připevněná, aby nedocházelo ke zbytečným nehodám. Z tohoto důvodu oka, pro uchycení plachet, zpevňujeme podlepením. Plachty můžete umístit na panelové domy, často je také vidíte na plotech rodinných domů u frekventovaných silnic nebo na návěsech kamionů.

 

Pokud toužíte mít vaší reklamu mobilní, kromě plachty můžete využít polep auta. Na nákladním autě vaši reklamu jistě nikdo nepřehlédne a téměř nic vás to nestojí, když je reklamní plocha – auto – vaše. Jestliže často cestujete, je to pro vás skvělý marketingový tah, který vám ani billboard nenahradí. Pro náročnější klienty, kteří se nespokojí s obyčejným polepem, existují magnetické reklamy, které můžete libovolně střídat. V naší nabídce naleznete oba způsoby a pokud si nevíte rady s návrhem, využijte pomoci našich profesionálních grafiků.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz