DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Nový balící stroj

I v této době boříme firemní rekordy a s tím souvisí také další inovace technologií. Představujeme našeho nového maximálně využívaného pomocníka, který všechno důkladně zabalí!   P.S. Další velká posila je již...

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Co udělat pro klienta, aby se znovu vrátil?

Přidáno: 30.05.2019

Povedl se vám skvělý obchod, který pomohl k rozvoji vaší společnosti? Rádi byste, aby se na vás klient s důvěrou obracel i nadále? Dohodli jste se pravidelné spolupráci a chcete si klienta udržet? Nebo se jedná o nárazové zakázky, u kterých nechcete chybět? Způsobů, jak si udržet stálého klienta nebo zajistit, aby se k vám klient pravidelně vracel, existuje několik. Vyzkoušejte některé z našich tipů a zajistěte vaší společnosti další lukrativní zakázky.

Věrnostní slevy

Vytvořte věrným zákazníkům a klientům věrnostní balíčky, kde budou mít ceny natolik zvýhodněné, že se jim nevyplatí odcházet. Náplň balíčků vždy splňte přednostně před ostatními klienty do posledního puntíku. Budou se cítit výjimečně a nebudou chtít o tuto výjimečnost přijít. Většina obchodníků si takovou věc nenechá pro sebe a bude se o vás dál šířit jako o spolehlivé firmě a vaše dobré jméno vám přinese mnoho dalších klientů a zákazníků.

Zajímavé dárky

Blíží se výročí vaší spolupráce s lukrativním klientem? Či jste mu zhotovili jubilejní zakázku. Využijte tuto příležitost k předání malého dárku. Dárek nemusí být vůbec honosný či předražený. Použijte svůj důvtip a fantazii. Pokud vás nic nenapadá, lahví dobrého vína s etiketou firmy nebo kvalitnějším perem, nic nepokazíte.

Propagační předměty

Většina společností investuje nemalou část do výroby propagačních předmětů, které rozdávají při prezentacích či na veletrzích. Nechte vytvořit kalendář s výrobky, které od vás klient odebírá nebo s fotografiemi služeb, které mu poskytujete. Klient se bude cítit jedinečně a vy budete mít postaráno o malou reklamu.

Zákaznická karta

Majitelé zákaznických karet, většinou nakupují za výhodnější ceny než ostatní zákazníky. Vytvořte zákaznické karty pro své VIP zákazníky, kteří nižším cenám a jiným výhodám jistě neodolají.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz