DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Oslovte široké okolí s pomocí letáků

Přidáno: 08.04.2019

Každý, kdo podniká nebo pořádá různé akce, ví, že se bez řádné propagace neobejde. V současné době se nabízí celá řada propagačních materiálů. Patří mezi ně stále oblíbené letáky. Naše společnost nabízí tisk letáků, které vám připravíme přímo na míru a to dle vašich požadavků. Můžete si připravit i vlastní tisková data. Nemáte – li vlastní návrh, postarají se o něj naši grafici. Připraví návrh, který bude odpovídat vašim představám i potřebám a zároveň bude korespondovat s moderním designem. V naší nabídce naleznete letáky různých druhů.

 

Letáky neskládané

Tento typ letáků nabízí velmi dobrou prezentaci. Je to skvělý způsob, kterým můžete představit svoji firmu nebo uvést na trh nový produkt či službu. Využívají je také pořadatelé, aby informovali širokou veřejnost o společenských událostech. Lze vytvořit i leták, který bude zaměřený na konkrétní cílovou skupinu. Vybírat si můžete z několika různých velikostí

Letáky s jedním lomem

Letáky s jedním lomem tvoří velmi vyhledávaný způsob reklamy. Setkáváme se s nimi denně a to nejen díky nabídce produktů, ale i služeb. Aby leták zaujal, musí být správně graficky zpracován. A o to se postarají naši profesionální grafici, kteří váš návrh zpracují moderním a originálním způsobem, jež zaujme každého a na první pohled.

Následný tisk je realizován na kvalitní křídový papír. Pokud chcete jiný druh materiálu, lze si vybrat z naší široké nabídky. Pro tisk využíváme moderní technologie jak digitálního tak i ofsetového tisku.

Letáky se dvěma lomy

Chcete svému potenciálnímu zákazníkovi nabídnout dostatek informací o vašich produktech či službách? Pak využijte skládané letáky se dvěma lomy, které k tomu nabízejí dostatek místa. Nabízíme tisk letáků na matný i lesklý papír různých gramáží. Aby nedošlo k poškození tisku a zároveň i celistvosti papíru, jsou jednotlivé lomy precizně zpracovávány. Pokud nemáte vlastní 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz