DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Roll Up, reklama, která může cestovat i s vámi

Přidáno: 20.03.2019

Možná jste si jich všimli při cestě po hlavní třídě vašeho města nebo na chodbách v nákupních centrech před všemi možnými obchůdky. Roll Up je jednoduchý a účinný způsob, jak kolemjdoucí zaujmout. Pokud máte obchůdek či kavárnu v zastrčené uličce, roll up můžete vystrčit na více frekventované místo a návštěvnost se vám může až několikanásobně zvednout. Efektivněji se tak dostanete do povědomí kolemjdoucích, kteří neměli o vašem zastrčeném obchodu nebo cukrárně tušení.

 

Na cesty s Roll Upem

Nespornou obrovskou výhodou roll upů je jejich skvělá skladnost a nízká váha. Pokud často pořádáte prezentace nebo jezdíte na veletrhy, měl by být roll up automatickou součástí vašeho marketingu. Sestavit roll up zvládne téměř každý. Montáž stojanu není nijak náročná a srolovanou prezentaci také velice snadno nasadíte. Vše máte za dvě minuty hotové. Od nás vše dostanete v praktické tašce, do které, po ukončené akci opět vše snadno složíte. Roll Up tak můžete snadno převážet libovolně z místa na místo. Ve vašem voze nezabere téměř žádný prostor. Jeho nízká pořizovací cena vás také jistě nadchne.

 

Co na Roll Up umístit?

Jelikož je roll up umístěný většinou na ulici, měl by být nápis čitelný již z větší vzdálenosti.  Nezacházejte v textu příliš do detailů, uvědomte si, že kolemjdoucí je budou většinou číst za chůze, bez pozastavení a stihnou přečíst jen určitou část textu. Raději než na text, vsaďte na kvalitní obrázky v jasných barvách, které na první pohled zaujmou. Celý návrh mějte v barvách vaší společnosti, včetně loga, které umístěte blízko nadpisu. Pokud si nebudete vědět rady s barvami, správným fontem nebo čímkoliv jiným, neváhejte nás oslovit.

Webové stránky, telefon či odkaz na webové stránky a sociální sítě na roll up rozhodně patří, ale neměly by mu dominovat.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz