Novinky v tiskárně
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Automatický bigovací a perforovací stroj

    Další novinka tohoto roku pro kvalitní dokončování tiskovin! Právě jsme nainstalovali automatický bigovací a perforovací stroj pro snadné zpracovávání potištěných archů!   Jsme tak plně moderně vybaveni pro tisk brožur s tvrdou...

více

Březnová akce

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
1.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Tisk brožur je vhodný pro každého prodejce

Přidáno: 16.03.2019

Pokud vlastníte společnost a chcete prosperovat, více se rozšiřovat, bez reklamy a účelné propagace se neobejdete. Způsobů, jak svou firmu propagovat existuje mnoho. Jedním ze způsobů, jak informovat své okolí o tom, co děláte nebo vyrábíte je výtisk brožury s popsanými vašimi výrobky nebo službami, které poskytujete. Pokud jezdíte na veletrhy, výstavy nebo pořádáte různé prezentace, je brožura skvělým způsobem, jak případným klientů nebo obchodním partnerům vaši práci přiblížit.

Co nesmí v brožuře chybět?

Nepoužívejte slova a titulky vhodné spíše na tržnici, například – prodáváme levně, super akce apod., působí to velice neprofesionálně. Již z nadpisu by měl zákazník poznat, čím se vaše společnost zabývá. Nebojte se na brožuru použít obrázky nebo fotky vašich produktů nebo služeb. Pokud máte restauraci, vyfoťte pár jídel i interiér restaurace. Máte kadeřnictví? Použijte fotku zákazníků a také foto interiéru. Jen pozor na kvalitu pořízených fotografií. Pokud si nejste jisti, využijte služeb fotografa. S naším tiskem, bude vaše brožura profesionální a přiláká mnoho dalších klientů nebo zákazníků.

 

V popisu buďte struční. Brožura by neměla působit chaoticky, ale uceleně. Pozor na barvy, font. Se vším vám rádi poradíme. Nabádejte, co mají čtenáři brožury udělat. Nezapomeňte na brožuru uvést adresu a kontakt na společnost. Přidat můžete také umístění na mapě, kontakt na sociální sítě.

Zaměřte se na cílovou skupinu

Před samotnou prezentací připravte letáky na stůl. Pokud se jedná o speciální hosty vaší prezentace, můžete brožuru návštěvníkům přizpůsobit. Dětem přidejte k brožuře bonbon nebo kartičku s obrázkem na vybarvení. Mužům, ženám, seniorům udělá radost kapesní kalendář, který vám také vytiskneme, recept, křížovka – cokoliv, co dovede zapůsobit.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz