DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Tisk brožur je vhodný pro každého prodejce

Přidáno: 16.03.2019

Pokud vlastníte společnost a chcete prosperovat, více se rozšiřovat, bez reklamy a účelné propagace se neobejdete. Způsobů, jak svou firmu propagovat existuje mnoho. Jedním ze způsobů, jak informovat své okolí o tom, co děláte nebo vyrábíte je výtisk brožury s popsanými vašimi výrobky nebo službami, které poskytujete. Pokud jezdíte na veletrhy, výstavy nebo pořádáte různé prezentace, je brožura skvělým způsobem, jak případným klientů nebo obchodním partnerům vaši práci přiblížit.

Co nesmí v brožuře chybět?

Nepoužívejte slova a titulky vhodné spíše na tržnici, například – prodáváme levně, super akce apod., působí to velice neprofesionálně. Již z nadpisu by měl zákazník poznat, čím se vaše společnost zabývá. Nebojte se na brožuru použít obrázky nebo fotky vašich produktů nebo služeb. Pokud máte restauraci, vyfoťte pár jídel i interiér restaurace. Máte kadeřnictví? Použijte fotku zákazníků a také foto interiéru. Jen pozor na kvalitu pořízených fotografií. Pokud si nejste jisti, využijte služeb fotografa. S naším tiskem, bude vaše brožura profesionální a přiláká mnoho dalších klientů nebo zákazníků.

 

V popisu buďte struční. Brožura by neměla působit chaoticky, ale uceleně. Pozor na barvy, font. Se vším vám rádi poradíme. Nabádejte, co mají čtenáři brožury udělat. Nezapomeňte na brožuru uvést adresu a kontakt na společnost. Přidat můžete také umístění na mapě, kontakt na sociální sítě.

Zaměřte se na cílovou skupinu

Před samotnou prezentací připravte letáky na stůl. Pokud se jedná o speciální hosty vaší prezentace, můžete brožuru návštěvníkům přizpůsobit. Dětem přidejte k brožuře bonbon nebo kartičku s obrázkem na vybarvení. Mužům, ženám, seniorům udělá radost kapesní kalendář, který vám také vytiskneme, recept, křížovka – cokoliv, co dovede zapůsobit.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz