DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Upozorněte okolí na svou firmu

Přidáno: 18.06.2019

Rozhodli jste se podnikat nebo své působení rozšířit o nový produkt či službu? Nemáte dostatek financí na předražené reklamní televizní spoty, ale potřebujete svou společnost dostat do povědomí okolí. Reklama a marketing jsou neodmyslitelnou součástí dobrého podnikatele a způsobů, jak se zviditelnit existuje několik. Reklamních a propagačních materiálů je mnoho a jedním z oblíbených a velmi efektivních je reklamní plachta neboli venkovní banner

 

Jak vytvořit návrh na reklamní plachtu?

Při návrhu reklamní plachty se držte pouze dvou, maximálně tří barev. Uvědomte si, že mnoho lidí ji věnuje jen několik vteřin a příliš mnoho barev působí chaoticky. Zvolte jeden tučný název, který zaujme na první pohled. Nezáleží na tom, zda to bude název společnosti, produktu nebo akce, kterou jste se rozhodli uspořádat. Menším písmem doplňte nejnutnější informace a webové stránky, kde se všichni dozví veškeré podrobnosti. Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit. Společně jistě najdeme řešení.

Kam reklamní plachtu umístit?

Pokud máte možnost umístit reklamní plachtu přes celou jednu stěnu sídla společnosti nebo na plot u firmy či svého domu, určitě takové možnosti využijte zejména, když se jedná o frekventované místo.

 

Další místa, kde se reklamní plachta nedá přehlédnout jsou mosty po nimiž vede frekventovaná silnice, ovšem uvědomte si, že řidič při jízdě věnuje reklamní plachtě pouze několik vteřin, proto je zbytečné ho zahlcovat informacemi.

 

Plachty nákladních aut a kamionů jsou také skvělým místem pro umístění vaší reklamní plachty, která zaujme kolemjdoucí nebo míjející řidiče okolních vozů.

 

Dalším skvělým tipem je zábradlí, které lemuje schody, nezáleží kam vedou, ale kolik po nich denně projde lidí a prohlédne si vaši reklamní plachtu.

 

 

 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz