DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2 000 Kč
a získejte
dopravu pomocí
PPL a Zásilkovny ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Brožurovací Duplo System

    Další novinka právě přistála v naší tiskárně - brožurovací systém Duplo zvládne až 4.000 brožur za hodinu!   Tak objednávejte brožury, ať dáme lince pořádnou testovací zátěž.

více
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Vytvořte si vlastní obraz, jak na to?

Přidáno: 08.05.2019

Rádi byste měli doma originální dekoraci v podobě obrazu, který vlastnoručně namalujete? Podívejte se, jak na to.

 

Potřeby pro malování

Většinou se maluje na plátno. To se dá zakoupit ve výtvarných potřebách. Bývá již připravené v různých velikostech a dokonce i tvarech. Plátno bývá bílé. Jestliže chcete podklad barevný, je potřeba ještě zakoupit podkladovou barvu. Obraz může mít ozdobný rám, nebo může být natažený na dřevěné konstrukci, to záleží na vás. Ve výtvarných potřebách také zakoupíte další potřeby a pomůcky, které budete pro tvorbu obrazu potřebovat. Jsou to především barvy. Ty mohou být akrylové nebo olejové. S akrylovými barvami se pracuje snadněji, neboť dobře kryjí a také rychleji zasychají. Také jsou bez zápachu. Práce s olejovými barvami je náročnější, protože zasychají déle a nelze s nimi zamalovat případné drobné chyby.

 

Dále budete potřebovat různé druhy štětců. Barvu lze nanášet i speciálními špachtlemi, jež barvě dodají strukturu.

 

Pokud máte zakoupeno vše potřebné, můžete se směle pustit do práce. Než však začnete malovat, promyslete si scenérii, kterou má obraz představovat.

A co třeba fotoobraz?

Pokud si nejste jisti svým malířským uměním, můžete si vytvořit fotoobraz. Je to moderní řešení, díky kterému si můžete nechat zvěčnit vaše fotografické okamžiky. Fotoobrazy jsou vhodným doplňkem každého interiéru.  Můžete si vybírat z různých velikostí. Díky velkoformátovému tisku získají vaše fotografie větší rozměry. Za kvalitou fotoobrazů stojí kvalitní a profesionální tiskárny, které vytvářejí obrazy nejen kvalitní, ale i velmi autentické. Dají vyniknout jak barevným, tak i černobílým odstínům a vzhledem k různým metodám práce s barvami i tisku dochází také ke zvýraznění přechodů mezi jednotlivými odstíny.

 

Díky tomu všemu bude váš fotoobraz originální doplněk, který vám vždy připomene nádherné a nezapomenutelné okamžiky vašeho života.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2021 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz