Objednávejte včas, výroba se nám velmi plní! V ojedinělých případech může dojít k prodloužení expedice.

Úspěšný marketing je v moderním internetovém prostředí důležitý. Ale firmy nevytvářejí jen digitální zprávy, jako jsou blogy, emailové kampaně, e-knihy a jiné textové informace pro zákazníky. Tradiční tiskoviny mají stále důležité místo pro marketingovou strategii, a to včetně internetových společností. Tiskoviny v moderním pojetí jsou důležité pro prezentaci pro B2B i B2C.

Své potencionální zákazníky, ale i ty současné, můžete oslovit nápaditými tiskovinami, a tak zvýšit vaši důvěryhodnost, profesionalitu a povzbudit zákazníky k dalšímu nákupu. Tištěné materiály mohou být vaší konkurenční výhodou. Pokud investujete do tištěných eCommerce marketingových materiálů, vyšlete signál, že jste skutečně úspěšná firma.

Pro své eCommerce projekty můžete využít různé tiskoviny, jako například: vizitky, brožury, plakáty, časopisy nebo katalogy. Samozřejmě možnosti výběru jsou mnohem širší. Tisk eCommerce tiskovin je součástí každé úspěšné marketingové kampaně. Chcete-li být úspěšný on-line, využijte mimo jiné sílu tiskovin.