Novinky
Nové sekce, nový design!

            Posouváme se dále, zlepšujeme, co se dá!     Protože nám na vás, našich zákaznících, velmi záleží, neustále se snažíme vymýšlet něco nového. Něco, co pro vás bude přínosem a dokáže vám to...

více
Novinka našeho velkoplošného tisku

Žhavá novinka tohoto roku nyní právě u nás! Rozšiřujeme své technologické zázemí o další moderní tiskárnu - tentokrát velkoformátovou Mimaki CJV150 s integrovaným řezacím plotrem. Nyní můžeme tisknout plakáty až do...

více
Anketa
Líbí se Vám naše ceny?
Hlasovalo 92 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Dodání zboží Doba dodání

Doba dodání


Dokážeme zaručit dobu expedice zobrazovanou u každého výrobku. Ve většině případů do 48 hodin, maximálně pak do 7 pracovních dnů.


K expedicím uváděným při objednávkách:

Nabízíme možnost standardní expedice, která u většiny variant produktů trvá do 48 hodin. Dále nabízíme možnost expresního odeslání do 24 hodin s naší garancí. Tiskoviny je třeba objednat nejpozději do 23:59 hod., přičemž následující pracovní den danou objednávku tiskneme a expedujeme. Pokud objednáte po 23:59, tak termín expedice prodlužuje!

 

 

Pro příklad standardní expedice, např.: do 48 hodin*:

- objednávku učiníte v úterý 3. září ve 14 hod. à ve středu 4. září zakázku zpracujeme, zkontrolujeme tiskové podklady, vytiskneme a objednávku dokončíme, pečlivě zabalíme a nejdéle ve čtvrtek ráno vyexpedujeme/předáme přepravci

 

Expresní expedice do 24 hodin*:

- objednávku odešlete znovu v úterý 3. září ve 14 hod. à již v úterý zpracujeme, vytiskneme a připravíme na expedici /zde již záleží na Vaší volbě přepravce a možnosti podání zásilky/ à nejdéle však ve středu dopoledne předáváme dopravci

 

 

* Doba expedice závisí také na stavu tiskových dat – pokud data obsahují chybu, či je dodáte později, tak doba expedice začíná běžet až v momentě správně dodaných a odsouhlasených dat. Při úpravě dat naším grafikem doba expedice začíná běžet od Vašeho vyjádření souhlasu s pozměněnými daty.

 

* Doba expedice závisí na rychlosti Vaší platby (v případě volby platby předem) - zpravidla objednávky odesíláme až po přijetí Vaší platby či zaslání potvrzení o platbě.

 


Doba dopravy:

Doba dopravy se vždy odvíjí od daných standardů dopravce, dobu přepravy Vám však nemůžeme z naší pozice zaručit nikde kromě expresního TNT. Naše společnost je v úzkém vztahu s přepravní společností PPL díky PPL ParcelShopu, jež na naší pobočce provozujeme.


Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za to, že dopravce vlastním pochybením nedodal objednávku v termínu, i přes fakt, že jsme my termín expedice splnili.


Doporučení dopravci dle rychlosti dodání:

PPL, Česká pošta + expresní TNT


Pokud svou objednávku chcete doručit na určitý termín, nevybírejte si prosím dopravu pomocí Zásilkovny - nemůžeme zaručit, že Vám tento dopravce zásilku ve stanovené době dodá (někdy se přeprava u Zásilkovny protáhne i na cca týden).


Doba doručení