Novinky
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Nové sekce, nový design!

            Posouváme se dále, zlepšujeme, co se dá!     Protože nám na vás, našich zákaznících, velmi záleží, neustále se snažíme vymýšlet něco nového. Něco, co pro vás bude přínosem a dokáže vám to...

více
Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Hlasovalo 509 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Dodání zboží Doba dodání

Doba dodání

Expedice


Dokážeme zaručit dobu expedice zobrazovanou u každého výrobku.


Termín expedice se vždy vztahuje pouze k pracovním dnům (neexpedujeme zakázky o víkendu či státní svátcích).

 

Termín expedice se nerovná době doručení!


K expedicím uváděným při objednávkách:

Nabízíme možnost standardní expedice, která u většiny variant produktů trvá do 48 hodin, resp. 2-3 pracovních dnů. Dále nabízíme možnost expresního odeslání do 24 hodin s naší garancí. Tiskoviny je třeba objednat nejpozději do 23:59 hod., přičemž následující pracovní den danou objednávku tiskneme a expedujeme. Pokud objednáte po 23:59, tak se termín expedice prodlužuje!

 

 

Standardní expedice, např.: do 2-3 pracovních dnů:

- objednávku učiníte v úterý 3. září ve 14 hod. à ve středu 4. září zakázku zpracujeme, zkontrolujeme tiskové podklady a dáme do výroby, objednávku dokončíme, pečlivě zabalíme a nejdéle v pátek ráno vyexpedujeme/předáme přepravci (dle druhu zakázky, ve většině případů bychom vyexpedovali pravděpodobně již ve čtvrtek)

 

Expresní expedice do 24 hodin:

- objednávku odešlete znovu v úterý 3. září ve 14 hod. à již v úterý zpracujeme, vytiskneme a připravíme na expedici /zde již záleží na Vaší volbě přepravce a možnosti podání zásilky/ à nejdéle však ve středu dopoledne předáváme dopravci

 

 

Podmínky splnění termínu expedice:


1. Stav tiskových dat – pokud data obsahují chybu, či je dodáte později, tak doba expedice začíná běžet až v momentě správně dodaných a odsouhlasených dat. Při úpravě dat naším grafikem doba expedice začíná běžet od Vašeho vyjádření souhlasu s pozměněnými daty.

 

2. Rychlost Vaší platby (v případě volby platby předem) - zpravidla objednávky zpracováváme / odesíláme až po přijetí Vaší platby či zaslání potvrzení o platbě. V případě, že platba připsána není, prodlužuje se termín expedice.


3. Doba výroby - učiníte-li objednávku s více produkty s rozdílnými termíny expedic, celá objednávka se expeduje ve chvíli, kdy je vyroben produkt s nejdelším termínem expedice. Na požádání je možné zajistit odeslání části objednávky, musí se však počítat s navýšením ceny o další dopravné. Doba dopravy:

Doba dopravy se vždy odvíjí od daných standardů dopravce, dobu přepravy Vám však nemůžeme z naší pozice zaručit nikde kromě expresních služeb TNT a České pošty EMS. Naše společnost je v úzkém vztahu s přepravní společností PPL díky PPL ParcelShopu, jež na naší pobočce provozujeme.


Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za to, že dopravce vlastním pochybením nedodal objednávku v termínu, i přes fakt, že jsme my termín expedice splnili (v případě opoždění zásilky nás prosím kontaktujte, abychom zjistili bližší informace o pochybení dopravce).


Doporučení dopravci dle rychlosti dodání:

PPL, Česká pošta + expresní služby Česká pošta EMS a TNT Express


Pokud svou objednávku chcete doručit na určitý termín, nevybírejte si prosím dopravu pomocí Zásilkovny - nemůžeme zaručit, že Vám tento dopravce zásilku ve stanovené době dodá (někdy se přeprava u Zásilkovny protáhne i na cca týden).Doba dopravy.