Novinky v tiskárně
Automatický bigovací a perforovací stroj

    Další novinka tohoto roku pro kvalitní dokončování tiskovin! Právě jsme nainstalovali automatický bigovací a perforovací stroj pro snadné zpracovávání potištěných archů!   Jsme tak plně moderně vybaveni pro tisk brožur s tvrdou...

více
Laminátor Foliant

      Oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - profesionální laminátor Foliant Gemini 400S pro bezproblémové ušlechtění Vašich tisků.               FOLIANT Gemini 400 S je poloautomatická jednostranná laminovačka pro digitální tisk, robustní...

více

Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Doba dodání

Úvod Doba dodání

Expedice


Dokážeme zaručit dobu expedice zobrazovanou u každého výrobku.

 

Termín expedice se vždy vztahuje pouze k pracovním dnům (neexpedujeme zakázky o víkendu či státní svátcích). Termín expedice se nerovná době doručení!

 

K expedicím uváděným u objednávek


Nabízíme možnost standardní expedice, která u většiny variant produktů trvá do 48 hodin, resp. 2-3 pracovních dnů. Dále nabízíme možnost expresního odeslání do 24 hodin s naší garancí. Tiskoviny je třeba objednat nejpozději do 23:59 hod., přičemž následující pracovní den danou objednávku tiskneme a expedujeme. Pokud objednáte po 23:59, tak se termín expedice prodlužuje!

 

 

Standardní expedice, např.: do 2-3 pracovních dnů:

- objednávku učiníte v úterý 3. září ve 14 hod. à ve středu 4. září zakázku zpracujeme, zkontrolujeme tiskové podklady a dáme do výroby, objednávku dokončíme, pečlivě zabalíme a nejdéle v pátek ráno vyexpedujeme/předáme přepravci (dle druhu zakázky, ve většině případů bychom vyexpedovali pravděpodobně již ve čtvrtek)

 

Expresní expedice do 24 hodin:

- objednávku odešlete znovu v úterý 3. září ve 14 hod. à již v úterý zpracujeme, vytiskneme a připravíme na expedici /zde již záleží na Vaší volbě přepravce a možnosti podání zásilky/ à nejdéle však ve středu dopoledne předáváme dopravci

 

Podmínky splnění termínu expedice


1. Stav tiskových dat – pokud data obsahují chybu, či je dodáte později, tak doba expedice začíná běžet až v momentě správně dodaných a odsouhlasených dat. Při úpravě dat naším grafikem doba expedice začíná běžet od Vašeho vyjádření souhlasu s pozměněnými daty.

 

2. Rychlost Vaší platby (v případě volby platby předem) - zpravidla objednávky zpracováváme / odesíláme až po přijetí Vaší platby či zaslání potvrzení o platbě. V případě, že platba připsána není, prodlužuje se termín expedice.


3. Doba výroby - učiníte-li objednávku s více produkty s rozdílnými termíny expedic, celá objednávka se expeduje ve chvíli, kdy je vyroben produkt s nejdelším termínem expedice. Na požádání je možné zajistit odeslání části objednávky, musí se však počítat s navýšením ceny o další dopravné. 


Doba dopravy


Doba dopravy se vždy odvíjí od daných standardů dopravce, dobu přepravy Vám však nemůžeme z naší pozice zaručit nikde kromě expresních služeb TNT a České pošty EMS. Naše společnost je v úzkém vztahu s přepravní společností PPL díky PPL ParcelShopu, jež na naší pobočce provozujeme.


Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za to, že dopravce vlastním pochybením nedodal objednávku v termínu, i přes fakt, že jsme my termín expedice splnili (v případě opoždění zásilky nás prosím kontaktujte, abychom zjistili bližší informace o pochybení dopravce).


Doporučení dopravci dle rychlosti dodání:

PPL, DPD + expresní služby Česká pošta EMS a TNT Express


Pokud svou objednávku chcete doručit na určitý termín, nevybírejte si prosím dopravu pomocí Zásilkovny - nemůžeme zaručit, že Vám tento dopravce zásilku ve stanovené době dodá (někdy se přeprava u Zásilkovny protáhne i na cca týden).Doba dopravy.

Informace

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz