Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky v tiskárně
Upgrade e-shopu!

  Milí zákazníci, znovu jsme výrazně vylepšili služby online tisku!   Celé letní prázdniny jsme strávili rozšiřováním, úpravami obsahu a přizpůsováním e-shopu pro lepší používání, redesignem některých částí aj. Pevně věříme, že se...

více
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Doba dodání

Úvod Jak nakupovat Doba dodání

TERMÍN EXPEDICE

Dokážeme zaručit dobu expedice
zobrazovanou u každého výrobku.

Termín expedice se vždy vztahuje pouze k pracovním dnům
(neexpedujeme zakázky o víkendu či státní svátcích).
Termín expedice se nerovná době doručení!

Termín expedice si zvolíte jednoduše jedním klikem

K expedicím uváděným u objednávek

Nabízíme možnost standardní expedice, která u většiny variant produktů trvá do 48 hodin, resp. 2-3 pracovních dnů. Dále nabízíme možnost expresního odeslání do 24 hodin s naší garancí. Tiskoviny je třeba objednat nejpozději do 23:59 hod., přičemž následující pracovní den danou objednávku tiskneme a expedujeme. Pokud objednáte po 23:59, tak se termín expedice prodlužuje!

Standardní expedice
např.: do 2-3 pracovních dnů:

Objednávku učiníte v úterý 3. září ve 14 hod., ve středu 4. září zakázku zpracujeme, zkontrolujeme tiskové podklady a dáme do výroby, objednávku dokončíme, pečlivě zabalíme a nejdéle v pátek ráno vyexpedujeme/předáme přepravci (dle druhu zakázky, ve většině případů bychom vyexpedovali pravděpodobně již ve čtvrtek).

Expresní expedice
do 24 hodin

Objednávku učiníte v úterý 3. září ve 14 hod., tentýž den zkontrolujeme tisková data a nejdéle ve středu 4. září dopoledne zakázku zpracujeme a dáme do výroby, objednávku dokončíme, pečlivě zabalíme, vyexpedujeme/předáme přepravci (tzn. zakázka bude garantovaně předána dopravci ve středu). Tiskoviny je třeba objednat nejpozději do 23:59 hod. daného dne.

Podmínky splnění termínu expedice

1. Stav tiskových dat

Pokud data obsahují chybu, či je dodáte později, tak doba expedice začíná běžet až v momentě správně dodaných a odsouhlasených dat. Při úpravě dat naším grafikem doba expedice začíná běžet od Vašeho vyjádření souhlasu s pozměněnými daty.

2. Rychlost Vaší platby (v případě volby platby předem)

Zpravidla objednávky zpracováváme / odesíláme až po přijetí Vaší platby či zaslání potvrzení o platbě. V případě, že platba připsána není, prodlužuje se termín expedice.

3. Doba výroby

Učiníte-li objednávku s více produkty s rozdílnými termíny expedic, celá objednávka se expeduje ve chvíli, kdy je vyroben produkt s nejdelším termínem expedice. Na požádání je možné zajistit odeslání části objednávky, musí se však počítat s navýšením ceny o další dopravné.


Doba dopravy

Doba dopravy se vždy odvíjí od daných standardů dopravce, dobu přepravy Vám však nemůžeme z naší pozice zaručit nikde, kromě expresních služeb TNT a České pošty EMS. Naše společnost je v úzkém vztahu s přepravní společností PPL díky PPL ParcelShopu, jež na naší pobočce provozujeme.

Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za to, že dopravce vlastním pochybením nedodal objednávku v termínu, i přes fakt, že jsme my termín expedice splnili (v případě opoždění zásilky nás prosím kontaktujte, abychom zjistili bližší informace o pochybení dopravce).

Doporučení dopravci dle rychlosti dodání:
PPL, DPD + expresní služby Česká pošta EMS a TNT Express

Pokud svou objednávku chcete doručit na určitý termín, nevybírejte si prosím dopravu pomocí Zásilkovny - nemůžeme zaručit, že Vám tento dopravce zásilku ve stanovené době dodá (někdy se přeprava u Zásilkovny protáhne i na cca týden).

Pravděpodobná doba dopravy

Ve většině případu následující pracovní den
Ve většině případu do 2 pracovních dnu
Ve většině případu do 3 pracovních dnú
Ve většině případu následující pracovní den
Garance doručení následující pracovní den
Informace

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz