DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Nový balící stroj

I v této době boříme firemní rekordy a s tím souvisí také další inovace technologií. Představujeme našeho nového maximálně využívaného pomocníka, který všechno důkladně zabalí!   P.S. Další velká posila je již...

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Doba dodání

Úvod Jak nakupovatDoba dodání

TERMÍN EXPEDICE

Dokážeme zaručit dobu expedice
zobrazovanou u každého výrobku.

Termín expedice se vždy vztahuje pouze k pracovním dnům
(neexpedujeme zakázky o víkendu či státní svátcích).
Termín expedice se nerovná době doručení!

Termín expedice si zvolíte jednoduše jedním klikem

K expedicím uváděným u objednávek

Nabízíme možnost standardní expedice, která u většiny variant produktů trvá do 48 hodin, resp. 2-3 pracovních dnů. Dále nabízíme možnost expresního odeslání do 24 hodin s naší garancí. Tiskoviny je třeba objednat nejpozději do 23:59 hod., přičemž následující pracovní den danou objednávku tiskneme a expedujeme. Pokud objednáte po 23:59, tak se termín expedice prodlužuje!

Standardní expedice
např.: do 2-3 pracovních dnů:

Objednávku učiníte v úterý 3. září ve 14 hod., ve středu 4. září zakázku zpracujeme, zkontrolujeme tiskové podklady a dáme do výroby, objednávku dokončíme, pečlivě zabalíme a nejdéle v pátek ráno vyexpedujeme/předáme přepravci (dle druhu zakázky, ve většině případů bychom vyexpedovali pravděpodobně již ve čtvrtek).

Expresní expedice
do 24 hodin

Objednávku učiníte v úterý 3. září ve 14 hod., tentýž den zkontrolujeme tisková data a nejdéle ve středu 4. září dopoledne zakázku zpracujeme a dáme do výroby, objednávku dokončíme, pečlivě zabalíme, vyexpedujeme/předáme přepravci (tzn. zakázka bude garantovaně předána dopravci ve středu). Tiskoviny je třeba objednat nejpozději do 23:59 hod. daného dne.

Podmínky splnění termínu expedice

1. Stav tiskových dat

Pokud data obsahují chybu, či je dodáte později, tak doba expedice začíná běžet až v momentě správně dodaných a odsouhlasených dat. Při úpravě dat naším grafikem doba expedice začíná běžet od Vašeho vyjádření souhlasu s pozměněnými daty.

2. Rychlost Vaší platby (v případě volby platby předem)

Zpravidla objednávky zpracováváme / odesíláme až po přijetí Vaší platby či zaslání potvrzení o platbě. V případě, že platba připsána není, prodlužuje se termín expedice.

3. Doba výroby

Učiníte-li objednávku s více produkty s rozdílnými termíny expedic, celá objednávka se expeduje ve chvíli, kdy je vyroben produkt s nejdelším termínem expedice. Na požádání je možné zajistit odeslání části objednávky, musí se však počítat s navýšením ceny o další dopravné.


Doba dopravy

Doba dopravy se vždy odvíjí od daných standardů dopravce, dobu přepravy Vám však nemůžeme z naší pozice zaručit nikde, kromě expresních služeb TNT a České pošty EMS. Naše společnost je v úzkém vztahu s přepravní společností PPL díky PPL ParcelShopu, jež na naší pobočce provozujeme.

Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za to, že dopravce vlastním pochybením nedodal objednávku v termínu, i přes fakt, že jsme my termín expedice splnili (v případě opoždění zásilky nás prosím kontaktujte, abychom zjistili bližší informace o pochybení dopravce).

Doporučení dopravci dle rychlosti dodání:
PPL, DPD + expresní služby Česká pošta EMS a TNT Express

Pokud svou objednávku chcete doručit na určitý termín, nevybírejte si prosím dopravu pomocí Zásilkovny - nemůžeme zaručit, že Vám tento dopravce zásilku ve stanovené době dodá (někdy se přeprava u Zásilkovny protáhne i na cca týden).

Pravděpodobná doba dopravy

Ve většině případů následující pracovní den
Ve většině případů do 2 pracovních dnů
Ve většině případů do 4 pracovních dnů
Ve většině případů následující pracovní den
Garance doručení následující pracovní den

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz