Novinky
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Nové sekce, nový design!

            Posouváme se dále, zlepšujeme, co se dá!     Protože nám na vás, našich zákaznících, velmi záleží, neustále se snažíme vymýšlet něco nového. Něco, co pro vás bude přínosem a dokáže vám to...

více
Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Hlasovalo 509 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Kontakt Kalkulace

Tisk brožur, katalogů s prvotřídní kvalitou!

Tisk brožur, katalogůKalkulace - tisk brožur, katalogů.


Výhodný tisk brožur pro náklady od několika desítek až po několik tisíců kusů.

Je to jednoduché - vyplněním tohoto formuláře zašlete nezávaznou poptávku přímo našim obchodním zástupcům, kteří Vás budou kontaktovat s cenovou nabídkou, vždy maximálně do 24 hodin od zadání poptávky!


V tisku brožur, knih, zpravodajů, prospektů a dalšího máme dlouhou tradici - již více než 25 let tiskneme pro různé instituce, úřady či jiné zákazníky. Nabízíme tisk brožur nepřeberného množství formátů a velikostí. Vysoká kvalita použitých materiálů je samozřejmostí.

 

Malé náklady pro nás nejsou žádný problém, brožury s vazbou V1 tiskneme již od 10-ti kusů. Při tisku všem zákazníkům rádi vyjdeme vstříc. Na základě Vaší dobře specifikované poptávky určíme formu tisku a předložíme detailní kalkulaci Vámi poptávaných tiskovin. Pokud se v tisku příliš nevyznáte, rádi Vám s čímkoli poradíme.



Kalkulace tisku brožur a katalogů
Druh tiskoviny
Výsledný formát
Výsledný formát po složení...
Odlišná konfigurace obálky
Včetně obálky...
Grafika

znaků do konce.
Příloha (max. 3000 kB)
antiSpam [nový kód]