Poptávka
×

Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu vytížení naší výroby může docházet k prodloužení termínu expedic. Děkujeme za pochopení!

Jednou z nejúčinnějších, ale zároveň nejlevnějších možností, jak využít reklamní potisk, jsou reklamní láhve, hrnky a kelímky. Ty mohou být jedním z prvků, které využijete na prezentacích či prodejních akcích.

K potisku jsou vhodné i termosky, které poskytují větší prostor, a proto na ně můžete umístit kromě loga třeba i originální text. V luxusní dárek pro své obchodní partnery můžete proměnit sklenice na víno nebo půllitry na pivo.

Pro vysoce kvalitní a odolný výsledek se používá především laser, pískování nebo tampontisk. Pro menší množství je vhodný digitální UV tisk.

ŠampáňSvětle modráSaténově stříbrnáVojenská zelenáSvětle šedáTmavě šedáSvětle zelenáStříbrnáŽlutáOranžováČernáČervenáKrálovská modráModráBíláZelenáBordóPastelově bíláZlatáRůžováPřírodníSvětle růžováŠedáTmavě hnědáFialováNámořnická modráTyrkysováSvětle hnědáTmavě zelenáHnědáTransparentníOcelově šedáSaténově zlatáBéžováTmavě růžováLimetkově zelená

B2B spolupráce

Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
Zjistit více

Blog & novinky

Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
Zjistit více