Maturitní ročník je ukončen první vážnou zkouškou dospělosti, je však spojen s různými slavnostními událostmi, které předcházejí samotné zkoušce. Maturitní plesy, koncerty a eventy vyžadují skvělou přípravu, aby vás mohly reprezentovat. Nabízíme vám možnost realizace kompletního portfolia různých tiskovin pro všechny události.

Nabízíme profesionální grafiku a tisk pro: maturitní plesy, koncerty, festivaly a další různé eventy

Hlavní výhody: kompletní servis pro pořadatele těchto akcí na jednom místě

  • skvělé ceny, rychlé dodání, možnost objednání online
  • profesionální poradenství - v oboru se pohybujeme více jak 30 let.

Máme vše pro vaši akci: ID pásky, samolepky, textil s potiskem, reklamní plachty, reklamní placky. Můžete využít služeb našeho grafika, který vytvoří vzhled, díky němuž Vaše třída skutečně vynikne.


Jak se připravit na maturitní ples v roce 2022

Jak se připravit na maturitní ples v roce 2022

Tak a je to tady, blížíte se do konce. Připravujete maturitní ples a přemýšlíte nad tím, na co nesmíte zapomenout? Kapela, tombola, občerstvení. A co tiskoviny? Vše na jednom místě můžete objednat v naší tiskárně, sami často vzpomínáme na školní léta, proto pro vás rádi uděláme maximum. Jsme schopni zajistit vše potřebné pro dokonalou propagaci. Vaše veškeré tiskoviny mohou mít originální vzhled, díky kterému se budou lišit od běžných tiskovin. Výhodou je i objednání online, které vám ušetří spoustu času.