DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Automatická řezačka Duplo

A je to tu! Jedna z největších letošních posil právě přistála v naší tiskárně. Představujeme plně automatické Duplo DC-616 PRO, které zvládne v jednom průchodu řezat, bigovat a perforovat.

více
Nový balící stroj

I v této době boříme firemní rekordy a s tím souvisí také další inovace technologií. Představujeme našeho nového maximálně využívaného pomocníka, který všechno důkladně zabalí!   P.S. Další velká posila je již...

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Mutační tisk

Úvod KalkulaceMutační tisk

Tisk více variant je u nás také výhodný!

Napište si o svoji individuální kalkulaci mutačního tisku. Náš obchodní zástupce se Vám bude věnovat v nejbližší možné době (nejdéle do 24 h od odeslání formuláře, zpravidla se Vám však ozveme co nejdříve). Vaše zakázka se tak nijak nezpozdí a vše stihneme dle našich předností – rychle, levně a kvalitně.

Pokud tedy máte více variant tiskových předloh (např.: 5 mutací vizitek po 500 ks), dokážeme Vám udělat individuálně cenu na míru tak, abyste byli plně spokojeni!

 

Kalkulační formulář je určen pro zakázky s 5-ti a více variantami!

Mutační tisk
Výběr produktu

znaků do konce.
Příloha (max. 3000 kB)
antiSpam [nový kód]

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz