Novinky
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Linka Horizon na brožury V1

            Oznamujeme další skvělou novinu - nadělili jsme si předčasný vánoční dárek ve formě nového pomocníka, který nám ulehčí spoustu práce! Jedná se o linku na výrobu brožur V1, která je...

více
Anketa
Co Vás přimělo k nákupu?
Hlasovalo 127 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Důležité profesionální fotografie

Úvod Novinky Důležité profesionální fotografie

Připravujete zrovna tiskové podklady a přemýšlíte nad tím, jak je udělat dechberoucí? Chcete svými propagačními materiály oslnit své zákazníky na první pohled? Donutit je přijmout vaší nabídku a vyzkoušet vaše služby? Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou při tvorbě originálního podkladu.


Důležitá je grafika, tu si kupříkladu můžete nechat zhotovit v našem DTP studiu. To hlavní, co zdobí všechny moderní letáky a další materiály, jsou fotografie. A právě kvalita fotografií se jeví jako jedna z nejdůležitějších aspektů k úspěšným reklamním kampaním. Ty nejpovedenější fotografie amatérští fotografové těžko zachytí, proto byste měli využít služeb fotografů profesionálních.


Fotografové Vašich životních událostí


Svatby, koncerty a různé kulturní či soukromé události – právě to jsou okamžiky, které si zaslouží zachovat na fotografiích. Zručný fotograf dokáže zachytit neopakovatelnou atmosféru, jeho kreativní nápady dokáží přenést děj do snímků, jako by byl živý. Fotografováním svateb a jiných životních událostí vytvoří nezapomenutelný příběh.


Portfolio


Jiný případ a stále jedno řešení – maturitní plesy a výhodné nabídky služeb špičkových fotografů, kteří vám vytvoří i filmový záznam celého večera a navíc nabídnou provoz fotokoutku zdarma! Nejsnazší cesta k vašim fotografiím ve vysoké kvalitě a přitom za bezkonkurenční ceny.


Portfolio


Máte-li již vybrán balíček fotografických služeb, pak neváhejte kontaktovat AZ-fotoslužby. Nevěříte ve kvalitu zmiňovaných služeb? Podívejte se na ukázkové portfólia, právě ty vám napoví, s kým máte tu čest jednat a pomohou vám vybrat to nejlepší.


Přeci jen cílem každého profesionála v oboru je poskytování cenově dostupných služeb na skvělé úrovni. Veškeré poptávky fotografických služeb směřujte na profesionály az-fotosluzby.cz.