Novinky
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Nové sekce, nový design!

            Posouváme se dále, zlepšujeme, co se dá!     Protože nám na vás, našich zákaznících, velmi záleží, neustále se snažíme vymýšlet něco nového. Něco, co pro vás bude přínosem a dokáže vám to...

více
Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Hlasovalo 509 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Novinky Důležité profesionální fotografie

Důležité profesionální fotografie

Připravujete zrovna tiskové podklady a přemýšlíte nad tím, jak je udělat dechberoucí? Chcete svými propagačními materiály oslnit své zákazníky na první pohled? Donutit je přijmout vaší nabídku a vyzkoušet vaše služby? Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou při tvorbě originálního podkladu.


Důležitá je grafika, tu si kupříkladu můžete nechat zhotovit v našem DTP studiu. To hlavní, co zdobí všechny moderní letáky a další materiály, jsou fotografie. A právě kvalita fotografií se jeví jako jedna z nejdůležitějších aspektů k úspěšným reklamním kampaním. Ty nejpovedenější fotografie amatérští fotografové těžko zachytí, proto byste měli využít služeb fotografů profesionálních.


Fotografové Vašich životních událostí


Svatby, koncerty a různé kulturní či soukromé události – právě to jsou okamžiky, které si zaslouží zachovat na fotografiích. Zručný fotograf dokáže zachytit neopakovatelnou atmosféru, jeho kreativní nápady dokáží přenést děj do snímků, jako by byl živý. Fotografováním svateb a jiných životních událostí vytvoří nezapomenutelný příběh.


Portfolio


Jiný případ a stále jedno řešení – maturitní plesy a výhodné nabídky služeb špičkových fotografů, kteří vám vytvoří i filmový záznam celého večera a navíc nabídnou provoz fotokoutku zdarma! Nejsnazší cesta k vašim fotografiím ve vysoké kvalitě a přitom za bezkonkurenční ceny.


Portfolio


Máte-li již vybrán balíček fotografických služeb, pak neváhejte kontaktovat AZ-fotoslužby. Nevěříte ve kvalitu zmiňovaných služeb? Podívejte se na ukázkové portfólia, právě ty vám napoví, s kým máte tu čest jednat a pomohou vám vybrat to nejlepší.


Přeci jen cílem každého profesionála v oboru je poskytování cenově dostupných služeb na skvělé úrovni. Veškeré poptávky fotografických služeb směřujte na profesionály az-fotosluzby.cz.