🚧 Pondělí 15. a úterý 16. srpna máme odstávku celé výroby vzhledem k přerušení dodávky el. energie. 🚧

Výrobce: ABC tiskárnaKód produktu: P00110Doprava a platba

0 Kč bez DPH, 0 Kč s DPH

Připraveni k výrobě - doručení = doba výroby + doprava
Doprava zdarma od 2000 Kč!
Množstevní sleva až 70%!
Body do věrnostního programu


 Hrnky s vlastním potiskem

Hledáte netradiční dárek pro své blízké? Fotohrnky jsou mimo jiné důležitým aspektem vaší reklamní a marketingové strategie v rámci budování brandingu. Je to způsob, jakým zákazníci vnímají vaši firmu při pohledu na dostupné poskytovatele služeb.

Vlastní potisk hrníčků je oblíben již několik let. Fotohrnky - hrníčky s fotografiemi udělají radost v každém doušku– a to je jen začátek. Určitě budou pěkným dárkem pro každého z vašich blízkých a skvělým nápadem na dárek pro každého milovníka kávy na světě. Nejsou to jen krásné předměty, díky kterým váš nápoj vypadá lépe, ale jsou také užitečné v jiných směrech. Pokud tedy hledáte pěkný dárek, který můžete darovat kdykoli během roku, pouvažujte nad fotohrnkem!

Design fotohrnku si můžete dát navrhnout nebo můžete prokázat svoji kreativitu. Vlastní fotohrnek může vypadat přesně podle vaší představy! Kromě obrázků, loga, apod. může hrnek zobrazovat citáty nebo jiné poselství. Fotohrnek můžete darovat také jako firemní dárek, můžete jej darovat svému blízkému k narozeninám, výročí.

Kalkulujte a objednávejte si vlastní hrnky online!

Informace

Fotoplátno Fotohrnky

  • různé objemy a barvy
  • barevný sublimační tisk 4/0
  • sublimační hrnky jsou vhodné pro ruční mytí
  • expedice do 4 prac. dnů

Kvalita tisku:    sublimační tisk