Vážení zákazníci, aktuálně nám nefunguje z důvodu úpravy e-shopu upload souborů, zasílejte je prosím na info@abctiskarna.cz.

Výrobce: ABC tiskárnaKód produktu: P00058Doprava a platba

Nakonfigurujte tisk (postupujte odshora)
Varianta neexistuje - zopakujte nastavení

Upload grafiky


od 291 Kč bez DPH, 352,11 Kč s DPH

kusů


 Fotoplakáty pro skvělou prezentaci

Naše technologie nabízejí využití pro soukromé nebo firemní účely. Jednou z možností uplatnění velkoformátového tisku jsou fotoplakáty na vysoce kvalitních tiskových mediích.

Každý z nás má nějakou oblíbenou fotografii, ke které se rád vrací. Je ale škoda mít ji k dispozici jen v chytrém mobilu nebo v úložišti digitálního fotoaparátu. Ze svých fotografií si můžete nechat vytvořit fotoplakáty, které je možné instalovat na jakékoliv místo.

  • Fotoplakáty tiskneme na kvalitním 220 g křídovém fotopapíru

Mimo jiné mohou být také dobrým propagačním prostředkem pro firmy a podnikatele, kteří se chtějí prezentovat v té nejvyšší kvalitě.

Fotoplakát jako originální dárek

Pro tisk fotoplakátů nabízíme formáty A1 a A2 v horizontální a vertikální podobě, není však žádným problémem udělat velikost dle Vašeho požadavku. Barevný solventní digitální tisk je zárukou prvotřídního výsledku – barvy v kombinaci s kvalitním papírem budou zcela realistické, kontury a stíny jasné a přirozené. Fotoplakáty mohou být také skvělým dárkem pro někoho blízkého.

 

Informace

 Vlastní fotoplakáty

  • formát: A1 nebo A2
  • barevnost: 4/0 CMYK barevný tisk
  • papír: kvalitní 220g křídový fotopapír
  • doba výroby: 2-3 pracovní dny

Kvalita tisku:      velkoformátový tisk