Objednávejte včas, výroba se nám velmi plní! V ojedinělých případech může dojít k prodloužení expedice.

Fotoobrazy
Fotoobrazy

Výrobce: ABC tiskárnaKód produktu: P00059Doprava a platba

Varianta neexistuje - zopakujte nastavení
300g bílé Canvas plátno (80% polyester, 20% bavlna)

Předpokládaný termín expedice: 26.02.2022


od 439,20 Kč bez DPH, 531,43 Kč s DPH

ks
Doprava zdarma od 2000 Kč!
Množstevní sleva až 70%!
Body do věrnostního programu

Fotoplátno Kvalitní tisk na fotoplátno

Tisk na fotoplátno je moderním řešením pro zvěčnění vašich fotoobrazů, při kterém si můžete vybrat různé velikosti obrazů a zkrášlit tak třeba zeď vašeho obývacího pokoje, kanceláře či využít k efektivní propagaci vašeho podnikatelského či jiného záměru. 

Je zcela běžné mít založené svoje fotografie v albumech či ve svém PC zařízení nebo na CD disku, ale pořád jde o uložení, které je soukromé a nikdo jej nevidí. Často však jde o vzpomínky či okamžiky, které si zaslouží nejen zvěčnit, ale také zvětšit a někde elegantně zviditelnit.

  • A právě tato očekávání vám dokáže splnit tisk na fotoplátno, který patří k exkluzivním záležitostem.

Jedná se především o velkoformátový tisk, díky kterému získáte pro svoje fotografie o něco větší rozměry, než jsou standardní. Následně je možné takové provedení použít nejen jako dokonalý obraz na zeď vašeho interiéru, ale také jako originální dárek.

V tomto případě je důležitá také výsledná kvalita, o kterou se postará naše profesionální a kvalitní tiskárna. Takové plátno je samo o sobě výrazné a podporuje nejen kvalitu, ale také co největší autentičnost. Vynikají na něm jak barevné, tak černobílé odstíny.

Používaná je obvykle konfigurace CMYK a díky různým metodám práce s barvami a samotného tisku budou zvýrazněné i přechody mezi jednotlivými odstíny jako je třeba přechod mezi oblohou a zelení či postavami a podobně.

Nakonec přichází finální úprava jako je důkladné zaschnutí, ošetření samotného plátna či vypnutí na kvalitní dřevěné rámy.

Informace

Fotoplátno Fotoplátno, fotoobrazy

Kvalitní materiál, skvělý dárek

  • různé rozměry
  • barevný solventní tisk 4/0
  • 300g bílé přírodní plátno
  • kvalitní dřevěný rám
  • expedice do 5 prac. dnů

Kvalita tisku:    velkoformátový tisk