Výrobce: ABC tiskárnaKód produktu: P00112Doprava a platba

Nakonfigurujte tisk (postupujte odshora)

Upload grafiky


0 Kč bez DPH, 0 Kč s DPH

Připraveni k výrobě - doručení = doba výroby + doprava
ks


 Tričko s vlastním potiskem již od 1 ks

Fototričko je opravdu užitečný a zábavný kus oblečení, nevíc také praktický dárek pro každého. Vlastní fototrička s oblíbenou vzpomínkou, osobou nebo vtipným potiskem se může stát jedním z vašich nejoblíbenějších triček ve vašem šatníku! Od rozloučení se svobodou až po zvěčnění vzpomínek nebo rodinných vtipů, vaše vlastní tričko bude pro vás a vaše blízké vysoce osobní.

Fototrička jsou také praktický firemní dárek. Navrhnout můžete fototričko s firemním logem, textem nebo obrázkem produktů. Fototrička jsou chytrý a praktický marketingový nástroj. Nabízíme široký sortiment triček ve všech velikostech pro děti, muže i ženy. Nejprve si vyberte svůj model, velikost a design – pak začíná kreativní práce! Příprava a tisk fototrička se realizuje na základě vašeho návrhu.

Hledáte fototrička na míru? Postaráme se o to, aby vaše trička měla všechno, co chcete, a ještě víc. S naší moderní technologií neexistuje nic, co bychom pro vás nedokázali vytvořit. Chcete-li se dozvědět více o našich fototričkách a o tom, jak mohou pomoci vašemu podnikání, neváhejte nás kontaktovat.

Informace

Fotoplátno Fototrička

  • pánské, dámské či dětské trička
  • barevný sublimační tisk 4/0
  • expedice do 4 prac. dnů

Kvalita tisku:    sublimační tisk