Celozávodní dovolená: 27.6. až 6.7. Objednávky přijaté po 20.6. budeme vyřizovat po návratu z dovolené.

Výrobce: ABC tiskárnaKód produktu: P0200Doprava a platba

Připraveni k výrobě - doručení = doba výroby + doprava
Doprava zdarma od 2000 Kč!
Množstevní sleva až 70%!
Body do věrnostního programu


 Knihy se šitou V8 vazbou

Naše tiskárna nabízí různé druhy knihvazačských technik u knih standardních i nestandardních velikostí. Vazba V8 je tvrdá vazba s listy ve stohu sešívanými běhounem a slepením, která jednou z nejpevnějších a nejkvalitnějších vazeb, které lze udělat. Tato vazba dodá Vaší knize dostatečnou odolnost.

Vazba V8 je ideální pro tradiční dokončující úpravu tištěných knih nebo jiných dokumentů. Jednoduchá linie šití drží seřazené strany pohromadě, takže hotová kniha je odolná, stylová a otevírá se naplocho. Šitá vazba je způsob vázání knih pomocí storje připomínajícího tradiční šicí stroj. Ploché seřazené strany jsou všity uprostřed do krytu nebo pouzdra. Ten se poté zavěsí na obálku a vznikne hotová kniha.

Pravé knihy jsou stále velmi žádané!

Knihy šité vazbou V8 dokážeme připravit v různých velikostních formátech. Design knihy s vazbou V8 můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. Rádi pro vás připravíme knihy s vazbou V8 ve formátech A4, A5, B5, ale i v jiných nestandardních velikostech. Vazba knihy může mít následující specifikace: obálka křída 150g, vnitřní listy 115g křídové či 90g ofsetové nebe dle požadavku; standardně do 320 stran; povrchová úprava obálky: lamino mat, lesk či matné lamino + parciální UV lak; vazba lepená (tzv.falešná) či šitá; vnitřní barevný či černobílý tisk; obálka na lepence 2 mm. To vše zvládneme, neváhejte nás proto kontaktovat!