Výrobce: hi!dea™Kód produktu: 20183Doprava a platba

Varianta neexistuje - zopakujte nastavení

Předpokládaný termín expedice:26.02.2022

od 305,40 Kč bez DPH, 369,53 Kč s DPH

+ Manipulační poplatek - reklamní předměty & textil (100 Kč bez DPH, 121 Kč s DPH)

Doprava zdarma od 2.000 Kč
Množstevní sleva: čím více kusů, tím lepší cena
Body do věrnostního cashback programu
Kolekce francouzských sušenek, mix příchutí máslové, karamelové, čokoládové a citronové, 36 kusů v balení, 375 g. Složení: Pšeničná mouka (Francie), máslo (22%), cukr, kousky tmavé čokolády - kakao: minimálně 50% (3.8%) (kakaová pasta, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin), vejce (2, 7%), hořká čokoláda - kakao: minimálně 64% (2.4%) (kakaová pasta, cukr, kakaový prášek), citronová pasta (0.8%) (citronová kůra, glukózo-fruktózový sirup, cukr, regulátor kyselosti : kyselina citronová), slané karamelové máslo (0.4%) (glukózový sirup, cukr, máslo (11%), voda, smetana, mořská sůl Guérande (1.4%)), žloutek v prášku (0.4%) , sůl, přírodní aroma, přírodní aroma citronu (0.1%), přírodní aroma vanilky, karamel (0.01%) (glukózový sirup, cukr, voda). Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 2069 kj, 497 kcal, tuky 22.7g, z toho nasycené mastné kyseliny 15.1 g, sacharidy 66.3 g, z toho cukry 23.2g, protein 6.8 g, sůl 0.32 g. Obsahuje: lepek, mléko, vejce a sóju. Může obsahovat stopy sezamu a ořechů. Výživové udaje: Neuvádí se. Alergeny: lepek, mléko a vejce. Může obsahovat stopy sóji, sezamových semínek a ořechů. Podmínky uchování: v suchu do 25 stupnů Návod k použití: Neuvádí se. 170 x 252 x 30 mm

Informace

Reklamní předměty
Více jak 2.000 produktů v nabídce
15 různých typů potisků
Doba výroby do 4-7 dnů
Velké množstevní slevy

Široká nabídka propagačních dárkových předmětů, které můžeme dodat s reklamním potiskem či bez potisku. Všechny námi nabízené produkty se těší velké popularitě a byly vybírány velmi pečlivě tak, aby si u nás každý mohl najít přesně to, co se mu nejvíce líbí. To všechno s online bezproblémovým zadáním objednávky na našem e-shopu, který neustále ladíme k dosažení těch nejlepších podmínek pro objednávání.

Pokud si nejste jisti s výběrem, kontaktujte nás pomocí telefonu, e-mailu či online chatu - rádi Vám poradíme, kterou technologii či reklamní předmět zvolit, společně vždy najdeme řešení. Všechny námi prodávané a potiskované předměty důkladně kontrolujeme, můžete si tak být jisti kvalitou zpracování.

Nejpouživánější tiskové technologie


PDP - TAMPONTISK

Ideální technika pro malé předměty a zakřivené tvary, protože přenos inkoustu se provádí pomocí silikonové podložky, která se jim přizpůsobí.


SCR - SÍTOTISK

Tisk loga na šablonu, které je přeneseno na na drátěné síto pomocí ultrafialového světla. Inkoust se nanáší pomocí stěrky a musí být vysušen. Ideální technika pro malé formáty.


SUB - SUBLIMACE

Tisk loga na papír pomocí tiskárny se sublimačními inkousty. Inkoust se do produktu přenáší tlakem a teplem.


LSR - LASER

použití vysoce přesného laserového paprsku umožňujícího rytí v basreliéfu. Tento laser může být optický, vhodný pro kovy, nebo CO2, vhodný pro dřevo nebo korek.


HTS - RAŽBA

Reprodukce log pomocí horkého lisu na kožené výrobky nebo imitace kůže. Na formu lze nanést i metalickou barvu (zlatá nebo stříbrná).


FIR - VÝPAL

logo je na produkt umístěno transferovou technikou pomocí speciálních inkoustů. Výrobek je poté umístěn do pece (výpal), aby byl vypálen při nízké teplotě (personalizace až na 10 barev) nebo při vysoké teplotě (personalizace v černé a/nebo bílé).


DUV - DIGITÁLNÍ UV

Tisk loga na stroji podobné kazetové tiskárně na ploché nebo mírně zakřivené materiály. Sušení se provádí ultrafialovým světlem.


TRS - TRANSFER

Tisk loga na papír přes síto, které je následně aplikováno na produkt pomocí tlaku a tepla. Doporučeno pro neploché výrobky, jako jsou batohy.

Poradna

Jak nakoupit
Doprava a platba
Doba dodání
Naše výhody
Tiskové podklady
Nahrání dat

B2B spolupráce

Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
Zjistit více

Blog & novinky

Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
Zjistit více