Vážení zákazníci, aktuálně nám nefunguje z důvodu úpravy e-shopu upload souborů, zasílejte je prosím na info@abctiskarna.cz.

Výrobce: ABC tiskárnaKód produktu: P00068Doprava a platba

Nakonfigurujte tisk (postupujte odshora)
Varianta neexistuje - zopakujte nastavení

Upload grafiky


od 4 963 Kč bez DPH, 6 005,23 Kč s DPH

kusů


Reklamní tašky Reklamní papírové tašky = účinná reklama za minimální náklady

Každý úspěšný obchodník ví, že i obal se může stát dobrým reklamním prostředkem. Možností, jak obal zakomponovat do prodejní strategie, je jistě celá řada. Jedním z nejnovějších trendů jsou reklamní papírové tašky s lesklou či matnou laminací.

  • Tyto propagační předměty se dají využít například na prezenčních akcích, ze kterých si vaši budoucí zákazníci mohou v tašce s potiskem vaší firmy odnést vzorky produktů, informace o novinkách nebo drobné reklamní dárky.

Levné tašky s luxusním vzhledem

Papírové reklamní tašky mohou být doplněné barevným potiskem podle vašeho přání. Tisk probíhá na kvalitní 170 g křídový papír, díky čemuž je výsledný efekt opravdu luxusní.

  • Reklamní papírové tašky jsou nabízeny v pěti velikostních variantách a je možné vybírat až z dvanácti možností barevných šňůrek, které dodají tašce 100% dokonalý vzhled.
  • Doba výroby je standardně 10–12 dnů.

Papírové tašky s potiskem využívají také značkové prodejny, které mohou tímto způsobem zvýšit svou prestiž. Je jistě velký rozdíl odnést si například luxusní prádlo jen tak v nákupní tašce anebo v kvalitní a dokonale designově zpracované papírové tašce s logem prodejny.

Je to prostě způsob, jak za minimální náklady můžete maximálně prezentovat svou firmu.

Informace

Reklamní tašky Reklamní tašky

  • papír: 170g křídový
  • potisk: 4/0 CMYK
  • zušlechtění: matná či lesklá laminace

Možnosti volby

  • volba ze 12-ti barev šňůrek

Kvalita tisku:    ofsetový tisk

Poradna

Jak nakoupit
Doprava a platba
Doba dodání
Naše výhody
Tiskové podklady
Nahrání dat