Novinky
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Další nové technologie!

Nebojíme se příležitostí, postupujeme zase o krok dále! Postupně obměňujeme technologie, které již svým věkem či kvalitou neodpovídají dnešním nárokům.                         I díky tomu jsme postupně v druhé polovině tohoto roku vyměnili...

více
Anketa
Kterého dopravce upřednostňujete?
Hlasovalo 70 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Fotoplátno Fotoplátno

Fotoplátno

Fotoplátno

  • různé rozměry, barevný solventní tisk 4/0
  • dodáno rozřezané na míru v roli, bez dřevěného rámu

 

  • JIŽ BRZY K OBJEDNÁNÍ!
Kód: PLTN
 
0,- Kč bez DPH 0,- Kč s DPH

Popis Fotoplátno

 Užitečné informace o nahrání tiskových dat.Informace o tiskových podkladech.Informace o procesu nakupování.Informace o dopravě.Informace o době dodání.

Povedlo se vám zachytit jedinečný okamžik, který by si zasloužil víc, než jen tradiční fotografii klasických rozměrů? Chcete jedinečný obraz pro soukromé či firemní účely, který zvýrazní jedinečnost? Nechte si originálně zvěčnit vaše nápady a okamžiky a využijte tisk na fotoplátno.

Kvalitní tisk na fotoplátno


Vybírat si můžete z různých možností rozměrů a splnit si tak svoje konkrétní představy a očekávání o velkoformátové fotografii.


Tisk na fotoplátno je moderním řešením pro zvěčnění vašich fotoobrazů, při kterém si můžete vybrat různé velikosti obrazů a zkrášlit tak třeba zeď vašeho obývacího pokoje, kanceláře či využít k efektivní propagaci vašeho podnikatelského či jiného záměru.

 

Je zcela běžné mít založené svoje fotografie v albumech či ve svém PC zařízení nebo na CD disku, ale pořád jde o uložení, které je soukromé a nikdo jej nevidí. Často však jde o vzpomínky či okamžiky, které si zaslouží nejen zvěčnit, ale také zvětšit a někde elegantně zviditelnit.

 

A právě tato očekávání vám dokáže splnit tisk na fotoplátno, který patří k exkluzivním záležitostem.

 

Jedná se především o velkoformátový tisk, díky kterému získáte pro svoje fotografie o něco větší rozměry, než jsou standardní. Následně je možné takové provedení použít nejen jako dokonalý obraz na zeď vašeho interiéru, ale také jako originální dárek.

 

V tomto případě je důležitá také výsledná kvalita, o kterou se postará naše profesionální a kvalitní tiskárna. Takové plátno je samo o sobě výrazné a podporuje nejen kvalitu, ale také co největší autentičnost. Vynikají na něm jak barevné, tak černobílé odstíny. Používaná je obvykle konfigurace CMYK a díky různým metodám práce s barvami a samotného tisku budou zvýrazněné i přechody mezi jednotlivými odstíny jako je třeba přechod mezi oblohou a zelení či postavami a podobně.

 

Nakonec přichází finální úprava jako je důkladné zaschnutí či ošetření samotného plátna.

Vaše fotografie exkluzivně - na fotoplátnu!

 

Výhody tisku u nás


Související zboží

Tisk plakátů A1.

Plakáty A1

od 157,02 Kč bez DPH 190,- Kč s DPH 260,- Kč s DPH
Samolepky a etikety výhodně.

Samolepky, etikety

od 99,17 Kč bez DPH 120,- Kč s DPH 180,- Kč s DPH
Reklamní cedule

Reklamní cedule

od 239,67 Kč bez DPH 290,- Kč s DPH 450,- Kč s DPH
Levné a kvalitní reklamní plachty.

Reklamní plachty

od 157,02 Kč bez DPH 190,- Kč s DPH 260,- Kč s DPH