Poptávka
×

Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu vytížení naší výroby může docházet k prodloužení termínu expedic. Děkujeme za pochopení!

Reklamní košile a polokošile s vlastním potiskem jsou skvělým způsobem, jak propagovat vaši značku nebo událost s elegantním a profesionálním vzhledem.

Nabízíme různé druhy košilí a polokošilí, které mohou být individuálně potisknuty s vaším logem, sloganem nebo designem. Naše košile jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je pohodlný a odolný, a nabízíme různé velikosti a střihy pro muže i ženy.

Reklamní košile jsou ideální pro firemní akce, konference, veletrhy nebo jako součást firemního oblečení pro zaměstnance. Přineste profesionální vystupování a jedinečný styl pro vaši značku s našimi potisknutými košilemi a polokošilemi. Věříme, že naše reklamní oblečení vám pomůže posílit povědomí o vaší značce a vytvořit dojem sofistikovanosti a jednotnosti.

Světle modráVojenská zelenáSvětle šedáSvětle zelenáŽlutáOranžováČernáČervenáKrálovská modráModráBíláZelenáBordóPastelově bíláRůžováŠedáTmavě žlutáTmavě hnědáFialováNámořnická modráPastelově růžováModrá aquaPastelově žlutáLososováBílý melírSvětle hnědáMátově zelenáTmavě zelená

B2B spolupráce

Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
Zjistit více

Blog & novinky

Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
Zjistit více