Novinky
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Další nové technologie!

Nebojíme se příležitostí, postupujeme zase o krok dále! Postupně obměňujeme technologie, které již svým věkem či kvalitou neodpovídají dnešním nárokům.                         I díky tomu jsme postupně v druhé polovině tohoto roku vyměnili...

více
Anketa
Kterého dopravce upřednostňujete?
Hlasovalo 70 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Kontakt Kalkulace Potisk textilu

Buďte originální s vlastním potiskem!

Potisk triček, mikin, kšiltovek či vaků za skvělé ceny!


Pro potisk textilu používáme různé typy kvalitních technik. Mezi tyto techniky se řadí potisk Flexem (lisování Flex fólie na textil) a potisk Flockem (lisování sametové fólie Flock). Další techniky potisku máme v plánu zařadit do výroby v nejbližší době.

Potisk Flexem

Potisk je mírně vystoupen z tkaniny, tento druh potisku vzniká za použití Flex fólie, která se potiskne, případně vyřezá a za vysoké teploty a tlaku nalisuje na textil (nejlépe bavlněný). Flex fólie jsou typické svým celistvým, lehce elastickým, hladkým, trvanlivým a lesklým vzhledem.

  • nevhodné pro tisk stínů, barevných přechodů a složitých grafik

Potisk Flockem

Princip potisku fólii Flock je stejný jako při potisku fólii Flex - proběhne tisk a výřez, který se za vysoké teploty a tlaku nažehluje na textil. Flock však vytváří oproti Flexu samotový efekt. Vhodný pro větší motivy a pevnější / netenké látky (např.: mikiny). Flock není tolik elastický.

  • nevhodné pro tisk stínů, barevných přechodů a složitých grafik

Katalog potisknutelného textilu ZDE.

Potisk textilu za skvělé ceny

Kalkulace potisku textilu
Druh materiálu
V případě více umístění potisku na textilu prosíme o vypsání všech Vámi požadovaných.

znaků do konce.
Minimální celkový počet materiálů k potisku je 5 ks!
Grafika

znaků do konce.
Náhled potisku (max. 3000 kB)
antiSpam [nový kód]