DOVOLENÁ!

Vážení zákazníci, v období od 18. do 30. července bude omezena výroba vzhledem k probíhajícím dovoleným ve firmě. Vaše objednávky budou postupně expedovány od 31. července.
Od 15. července bude navíc probíhat v e-shopu instalace nových vylepšení, děkujeme za trpělivost.

Novinky
Falcovací stroj Duplo

  S velkým potěšením oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - nový falcovací stroj Duplo DF-1200 pro pohodlné skládání papírů.      DF-1200 je falcovací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání papíru. Zařízení...

více
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Akční nabídky
 Roll Up
od 371,90 Kč bez DPH 450,- Kč s DPH
 Vrstvené vizitky Multiloft
od 990,91 Kč bez DPH 1 199,- Kč s DPH
Anketa
Ocenili byste zřízení věrnostního programu se slevami za nákupy?
Ano   68%
Ne   32%
Hlasovalo 19 lidí

Razítka online levně, rychle, kvalitně.

Úvod Razítka

VÝROBA RAZÍTEK A ŠTOČKŮ

Levná výroba razítek a štočků značek Colop, Modico a Trodat.

Pro každou firmu je razítko jedním ze základních signikantních prvků. Podle razítka vás poznají Vaši zákazníci, ale také třeba obchodní partneři. Razítko pro Vaši společnost bude jakýmsi podpisem, který je unikátní. Výrobu štočků zajišťujeme nejmodernější laserovou technologií.

Zajistíme razítka podle zákazníkova přání a představ. V této kategorii si můžete zakoupit razítka různých rozměrů, ale také tvarů. Například by vás mohlo zaujmout moderní razítko zakulaceného provedení.

Nabízíme razítka dvou, resp. tří velmi známých světových značek - razítka Colop, razítka Modico a Trodat (u Trodatu budete odkázáni na kontaktní formulář - zatím pro Trodat nemáme online podporu). Pokud máte zájem o jakékoli jiné razítko, které jste na našich stránkách nenašli, kontaktujte nás.

NABÍZÍME

Razítka a štočky

COLOP

Razítka a štočky

MODICO

Razítka a štočky

TRODAT

Colop

Colop

1 produkt
Modico

Modico

1 produkt
Informace Kontakt Platby Garance kvality

Převod / Online platba / Dobírka

Copyright 2016 - 2019 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz