Novinky
Xerox® Versant 180 Press

           Posouváme náš digitální tisk na vyšší úroveň!          Tiskový stroj Xerox® Versant® 180 Press             Představujeme naší žhavou novinku, kterou jsme právě nainstalovali. Náš produkční digitální tisk tímto posouváme minimálně o dvě...

více
Další nové technologie!

Nebojíme se příležitostí, postupujeme zase o krok dále! Postupně obměňujeme technologie, které již svým věkem či kvalitou neodpovídají dnešním nárokům.                         I díky tomu jsme postupně v druhé polovině tohoto roku vyměnili...

více
Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Hlasovalo 667 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Razítka

Razítka levně ⇨ výroba razítek zn. Colop, Modico a Trodat.

Razítka

Levná razítka a výroba štočků.


Pro každou firmu je razítko jedním ze základních signifikantních prvků. Podle razítka vás poznají Vaši zákazníci, ale také třeba obchodní partneři. Razítko pro Vaši společnost bude jakýmsi podpisem, který je unikátní. Výrobu štočků zajišťujeme nejmodernější laserovou technologií.

 

Zajistíme razítka podle zákazníkova přání a podle jeho představ. V této kategorii si můžete zakoupit razítka různých rozměrů, ale také tvarů. Například by vás mohlo zaujmout moderní razítko zakulaceného provedení.


Nabízíme razítka dvou, resp. tří velmi známých světových značek - razítka Colop, razítka Modico a Trodat (u Trodatu budete odkázáni na kontaktní formulář - zatím pro Trodat nemáme online podporu). Pokud máte zájem o jakékoli jiné razítko, které jste na našich stránkách nenašli, kontaktujte nás.

Colop

Colop

1 produkt
Modico

Modico

1 produkt