Novinky
Nové sekce, nový design!

            Posouváme se dále, zlepšujeme, co se dá!     Protože nám na vás, našich zákaznících, velmi záleží, neustále se snažíme vymýšlet něco nového. Něco, co pro vás bude přínosem a dokáže vám to...

více
Novinka našeho velkoplošného tisku

Žhavá novinka tohoto roku nyní právě u nás! Rozšiřujeme své technologické zázemí o další moderní tiskárnu - tentokrát velkoformátovou Mimaki CJV150 s integrovaným řezacím plotrem. Nyní můžeme tisknout plakáty až do...

více
Anketa
Líbí se Vám naše ceny?
Hlasovalo 92 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Razítka

Razítka levně ⇨ výroba razítek zn. Colop, Modico a Trodat.

Razítka

Levná razítka a výroba štočků.


Pro každou firmu je razítko jedním ze základních signifikantních prvků. Podle razítka vás poznají Vaši zákazníci, ale také třeba obchodní partneři. Razítko pro Vaši společnost bude jakýmsi podpisem, který je unikátní. Výrobu štočků zajišťujeme nejmodernější laserovou technologií.

 

Zajistíme razítka podle zákazníkova přání a podle jeho představ. V této kategorii si můžete zakoupit razítka různých rozměrů, ale také tvarů. Například by vás mohlo zaujmout moderní razítko zakulaceného provedení.


Nabízíme razítka dvou, resp. tří velmi známých světových značek - razítka Colop, razítka Modico a Trodat (u Trodatu budete odkázáni na kontaktní formulář - zatím pro Trodat nemáme online podporu). Pokud máte zájem o jakékoli jiné razítko, které jste na našich stránkách nenašli, kontaktujte nás.

Colop

Colop

1 produkt
Modico

Modico

1 produkt