Poptávka
×

Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu vytížení naší výroby může docházet k prodloužení termínu expedic. Děkujeme za pochopení!

Pokud si necháte potisknout propisky a tužky vaším logem nebo reklamním sloganem, pak budete mít k dispozici vždy vhodný dárek pro každou příležitost. Reklamní tužky a propisky jsou tradičním dárkem, který se vždy hodí. Můžete je nechat zákazníkům k dispozici například v informačním centru, dávat jako pozornost Vašim zákazníkům nebo je třeba věnovat do tomboly.

Díky tomu, že lze tyto předměty potisknout za velice nízké náklady, můžete jich mít s logem vaší firmy velké množství. Navíc nestárnou a nevycházejí z módy.

Na výběr máte více než 500 druhů těchto psacích potřeb. Můžete vybrat z variant propisek kovových, plastových, ekologických, klasických tužek a mnoha dalšího.

 

ŠampáňSvětle modráSaténově stříbrnáSvětle šedáTmavě šedáSvětle zelenáStříbrnáŽlutáOranžováČernáČervenáKrálovská modráModráBíláZelenáBordóZlatáRůžováPřírodníSvětle růžováŠedáFialováNámořnická modráTyrkysováTmavě zelenáHnědáTransparentníOcelově šedáSvětlá přírodníSaténově zlatáMěděnáTmavě oranžováTmavě růžová

B2B spolupráce

Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
Zjistit více

Blog & novinky

Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
Zjistit více